Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kényelmetlen az edzőteremben...

Kényelmetlen az edzőteremben a bicikli ülés, tippeket szeretnék tőletek kérni, hogy jobban bírjam?

Figyelt kérdés
20 percig nincs gond, addig még kényelmes is, 25 percnél már kezd elegem lenni, és általában átültem egy másik kardio gépre, de tegnap nem akartam máshova menni róla, ezért kiszenvedtem az 1 órát, aminek az eredménye az lett, hogy kisebesedett a seggem és ülni is kényelmetlen lett.
2016. márc. 4. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy állítsd meg magadhoz, hogy ne mozogjon a csípőd vagy tegyél rá törcsit/szivacsot
2016. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy ne használd...
2016. márc. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Vagy ne adj értéktelen válaszokat

#1 köszi, kipróbálom

2016. márc. 5. 08:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem adtam érzéktelen választ... A bicikli nyereg a legkényesebb pontja a sportágnak, mindenkinek más jön be és mimdenkinek rengeteg nyerget ki kell próbálnia, mire megtalálja az igazit...

Az edzőtermi szobabicikli nyergét nincs lehetőséged cserélgetni, ha órákat akarsz rajta tölteni hetente, akkor hosszútávon megsínyli a prosztatád, ha kényelmetlen a számodra... De érdekel is engem a te prosztatád...

Ha meg lány vagy akkor se tesz jót a nuncisodnak...

2016. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaza van másodiknak is, ha az én opcióim nem válnak be, akkor inkább keress másik biciklit vagy másik kardiót. Tényleg nem tesz jót a prosztatádnak a rossz nyereg.


Nem hiszem, hogy bunkó választ akart csak kicsit rövid volt és nem volt egyértelmű.


Ha nem lehet megoldani, akkor ne csináld ha fáj.

Nekem szimpla biciklinél hetekig tartott, mire sikerült rendesen beállítani meg megszokni, de volt olyan nyereg aminél nem volt megfelelő kombináció és cserélni kellett. Edzőtermi bicikliken viszonylag kényelmes nyereg van, nekem akkor fáj rajta a sejhajom ha mozog rajta a csípőm. Az pedig azért van, mert túl messze van a pedáltól a nyereg és "billegtetem" a csípőm miatta.


Szal az első 2 válasz jó, csak abban a sorrendben kell próbálni. : )

2016. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. márc. 5. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!