Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpár alkalmas...

Lantos Norbert kérdése:

Milyen kerékpár alkalmas országúti és erdei (kavicsos) úton lévő használatra?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy a cross biciklik tökéletesek erre! Ti mit gondoltok erről ill. ti mit javasoltok? Én erre a kerékpárra gondoltam: [link]
2016. márc. 8. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Mountain Bikém van. A legjobb, én csak jót tudok róla mondani. Túrákra tökéletes. 29-es, megy mint a golyó és szuper kényelmes, hatalmas dombokon is felmész vele, aztán van az a tévhit, hogy lassú... a szart! A nagy kerék miatt lassan gyorsul, de ha egyszer megindul, megy mint az állat. Szóval nézz egy olyant, ha gondolod.
2016. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Országútra mtb, hehe, az nem oda való. Off-road terepjárót sem arra használják, hogy nyáron leugorjanak vele az Adriára, hanem viszik a kis szedánt vagy kombit. Országútra országúti, treking és cross-trekking való + pár egzotikum.

Országútra és kavicsos erdei útra a cross tökéletes. Pontosan erre találták ki. Amúgy a kerékpár kategória a cross. A Kross az egy márka, de ők is gyártanak cross bringákat:)

2016. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy a Kross egy márka és ez azon belül egy cross bicikli.:) Köszönöm szépen a válaszokat! Szerintem ennél fogok maradni!
2016. márc. 8. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!