Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A hidraulikus fékem folyton...

A hidraulikus fékem folyton levegős lesz. Hol lehet a hiba?

Figyelt kérdés

A hátsó mindig levegős lesz, ha erősebbet fékezek. Valahol elfossa az olajat, vagy nem tudom. Tektro HDC 300 fékem van. Mikor a bringát vettem, ezzel volt szerelve. Nem vagyok vele teljesen megelégedve, sztem a bringám leggyengébb láncszeme. Sokszor megfordul a fejemben, h valami komolyat veszek, mert szeretek gyorsan tekerni.


A kérdés csak az, h még nem szedtem szét, de gondolom ebben is szimering van. Arra gondoltam elösször ledobom azokat. Hol lehet helyette újjakat venni? Mire kell fiygelnem?


Esetleg bármi más infó ezzel kapcsolatban? Köszi előre is.



2016. márc. 28. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az olcsóbb fékek nyilván nem olyan jók, mint egy komolyabb, de azért állandóan fellevegősödnie nem szabadna. Csinálj, vagy csináltass egy teljes olajcserét, aztán ha akkor is jelentkezik a hiba, akkor lehetséges, kifogtál egy hibás darabot. Meg nézd meg, hogy a rendszerből folyik-e az olaj valahol, ha fékezel. De az is előfordulhat, hogy már az olaj fáradt el benne, és emiatt állandóan elforr.
2016. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazából nem biztos h levegős, mert mikor légtelenítek, nem igazán jön buborék. Viszont az a jelenség, h be tudom húzni tövig. Holnap ledobo az olajat. Köszi
2016. márc. 29. 17:59
 3/4 A kérdező kommentje:
mondjuk nem tudom. Ez olcsónak számít? Ha lecserélem, mennyiért vegyek féket? Vagy milyet? Mi számít nagyon jónak?
2016. márc. 29. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire használnád. 15k-tól indulnak a fékek, a határ olyan 80-90k.
2016. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!