Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnék bicót venni, de...

Szeretnék bicót venni, de gőzöm sincs, hogy mi lenne a jó választás. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Főleg városban használnám, de néha tekernék vele erdőben is. Max 40-50 ezer forintot tudnék rászánni, de ez már a nagyon maximum. Nézelődtem neten, de horror árak vannak mindenhol. Tudnátok esetleg valami jó bicót ajánlani?

2016. ápr. 3. 22:15
 1/6 anonim válasza:
2016. ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1: Mit szólnál hozzá, ha én beledobnék 50 rongyot, és ha már ilyen jó fej voltál, hogy ilyen olcsó bringát linkeltél, a maradékot te kiegészíted nekem? Pfffff.
2016. ápr. 3. 22:35
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Erről mi a vélemény?

2016. ápr. 3. 22:44
 4/6 Alex Fly ***** válasza:

Szerinted egy pár kerék áráért milyen kerékpárt kaphatsz?

Az általad írt összegért használható új kerékpárt nem kapsz. Használtak között nézelődj -de az összteleszkópot, tárcsaféket, ilyesmit felejtsd el.

2016. ápr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen felhasználási területre kell bringa...

Ha csak boltba járni, meg a lakásod néhány km-es körzetében mozogni, akkor kapsz ennyi pénzért a decathlonban...

De ha komolyabb felhasználásra kell, akkor ez az ár valóban egy fékszett, vagy egy kerék ára...

Esetleg a használt bringák közt ki-kilehet fogni ennyi pénzért jobb belépő, vagy 15-20 évvel ezelőtti középkategóriákat...

2016. ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy rendeltetés szerűen előttem soha nem hasunált magellan vega-m van, egy kecskeméti újgazdag csókátol vettem 35000ft ért... Szegénynek fingja nem volt, mit ad el, annyit tudott a bringáról, hogy gyerekkorában kapta...

Meg van egy bianchi caurus-om, ami eredetileg shimano 105 szettel volt szerelve, így vettem 20on párezerért, de nemrég kifogtam egy raleight-et full dura ace szettel, így a 105 öt meg azt átszereltem...

A raleightet 30.000ért árulták, de én 20-ra lealkudtam, mondván régi vacak... majd sokkal rosszabb felszereltséggel 60 ért eladtam..

2016. ápr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!