Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kormánycsapágyat tudok...

Milyen kormánycsapágyat tudok Merida Juliet-be tenni, szétszedni mivel lehet?

Figyelt kérdés

2015 Merida Juliet 6.20-D fehér a típus.

"conoid steel" kormyánycsapágy van elvileg benne, ami mintha recsegne vagy úgy súrlódna kicsit.

Milyen méretűt rendeljek? Az a jó minőségű FSA kapható bele?

Mi az, hogy conoid steel? Kónuszos acél, az ok, de az Ahead-et jelent, integrált, cserélhető??


Menetes csövű teleszkóp kell vagy sima, ha lecserélném benne (eléggé szorul már)? Milyen hosszú az a felső csöve, amit bedugok a kormány alá? 1" és 1/18 számokat látok az újaknál kiírva, de ezzel nem vagyok előrébb!


Nincsenek ezek a méretek valahol ráírva? Itt az összes papírja, ilyenek miért nincsenek rajta??? Ki tudnám cserélni, 1 csavar tartja, de sehol semmi méretezés! Tízen ezrekért biztos megcsinálnák nekem, de kösz nem!


Ja, és a pedált mivel tudom levenni? Tiszta piszok ott a forgásnál és egyszerűen nem férek hozzá!

Vannak mindenféle szerszámaim, de mintha egyik se passzolna..



2016. ápr. 11. 16:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!