Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 12-13 fokban lehet rövid ujjú...

12-13 fokban lehet rövid ujjú mezben/nadrágban tekerni?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs hosszú, pamut cuccokat meg nem vennék fel, sőt táskát sem viszek. Bemelegszem a mozgástól, vagy hülyeség volna így tekerni? Csak 50km-ről volna szó amúgy.
2016. ápr. 27. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Alapjában véve nincs vele semmi gond, én például még 5 fokban is így futok.


Ami a bringánál nagyobb gáz, az a (menet)szél, az izommal nem fedett izületeket azért érdemes óvni, mint a csukló, a térd, a könyök, a boka, mert könnyen károsodnak.

2016. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tothp ***** válasza:

Felül kevés. Inkább egy széldzsekit még rá.

Alul szerintem ugyancsak. Hosszú távon(értsd: évek alatt) kinyiffantja a térdizületet. Én mostanában már 20 fok körül is térd alá érő gatyát hordok.

2016. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
Hiába nem túl alacsony a hőmérséklet, a menetszél hűtőhatása sokkal hidegebb környezetnek felel meg. És akármennyire bemelegszenek a lábizmok, az ízületek, térd, boka és lábfej nem nagyon. Ha mindenképpen rövidben akarod nyomni, én azért rábeszélnélek egy vastagabb, meleg térdvédőre meg vagy kamáslira, vagy minimum egy csőre vágott vastag zoknira, bokára húzva.
2016. ápr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 12-13 fokban:

-ha süt a nap

-szélcsend van: rövid gatya + felső aláöltöző + rövid mez

- ha fúj a szél: hosszú gatya (téli) + felső aláöltöző + rövid mez

-ha borult az idő

- szélcsend van: hosszú gatya (téli), thermo dzseki (téli)

- fúj a szél: hosszú gatya (téli), felső aláöltöző, thermo dzseki (téli)


Én így nem szoktam fázni, de van, aki ilyen körülmények között full nyári cuccban megy.

2016. máj. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!