Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, meg értem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, meg értem, hogy melegetek van és rövid nadrágban jártok, de az olyan nadrágoknak mi értelme ami akkora mint egy francia bugyi?

Figyelt kérdés
Melege van az alfeneketeknek is ? :DD Vagy csak ennyire szeretitek magatokat mutogatni ? És, ah mutogatni szeretitek magakat akkor miért jó nektek, ha tudjátok, hogy úgy is csak a lenge öltözetetek miatt néznek meg ?

2015. jún. 5. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem tetszik, ne nézd :)
2015. jún. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
te se fogsz ennél közelebbről nőt látni
2015. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
én inkább olyan kérdést tennék fel hogy miért nem hord minden lány ilyet
2015. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jelenleg is párban élek, minden nap közelről látom ;) ő szerencsére nem öltözködik így inkább normál hosszúságú szoknyás típus,csak nekem fura amikor látok egy párt és a srác barátnője seggét látja ország-világ :D
2015. jún. 5. 10:09
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
más nem ekkora prűd, mint te
2015. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Estienne ***** válasza:
50%
Amíg olyan csajok veszik fel akiken jól is áll, addig a közlekedési baleseteket leszámítva semmi baj nincs vele.
2015. jún. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Lány vagyok, szerintem gáz, utcasarki viselet. De ha megnézed, igényes nőn nem is látsz ilyet.

Az a legviccesebb, amikor valaki felöltözik így, aztán meg felháborodik, hogy beszólnak meg füttyögnek neki.

2015. jún. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Öcsém mennyit problémáztok ezen. El lehet hordani mindennek az ilyen lányokat,de mégis csorognak rendesen a nyálak utánuk.

Szerintem csak az a gáz,mikor valakinek nem olyan a testalkata,hogy ilyeneket vegyen fel (esetleg narancsbőrös). Az olyat inkább takarni kéne és nem mutogatni,de lányként nem látok kivetnivalót,hogy ha valakinek szép formás a feneke ne mutogathatná.

Én nem teszem,mert engem zavar,hogy mindenki bámul,de aki ezt élvezi az hagyj csinálja már?!


Ha én olyat látok ami zavar akkor nem nézek oda,elfordítom a fejem. Ezek a lányok meg elérik a célukat,mert róluk beszélnek,őket figyelik :)

2015. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Meleg vagy
2015. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1


Te ne öltözz krvának!


3


Mert nem mind krva


5


Ő sem prűd, te liberós féreg.


8


Még jó hogy csorognak, ez természetes, te tanulatlan.

Ez közezeméremsértés. Mutogatgatja, csak akkor viselje el a következményeket is.

Hadd csinálja? Milyen alapon zakklathat szexuálisan másokat.

Kit érdekel, te mit csinálsz?

Így aztán krva nehéz elérni a céljukat, te műveletlen barom.

2023. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!