Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudnátok ajánlani ilyen...

Tudnátok ajánlani ilyen kerékpárt?

Figyelt kérdés
Elfogadható árú(max.50 000 Ft),de jó minőségű kerékpárt szeretnék venni 28-as méretben.Elsősorban aszfalton,mindennapi dolgokra,pl. iskolába járáshoz és sportolásra használnám.Elsősorban női vázasban gondolkodom,de el tudok képzelni férfit is.Tudnátok ajánlani ilyen kerékpárt?

2016. máj. 14. 17:47
 1/7 anonim válasza:
Ne konkrét modellt keress, újonnan még egy kempingsajt is bőven 40000Ft felett van. Keress használt, de jó állapotú kerékpárokat, jobban jársz. Az én kerékpárom Németből lett behozva, néhány éve 10000Ft-ért vettük, és eddig semmi baja nem volt.
2016. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves első,én találtam bőven számomra elfogadható áru(pl. 45000 Ft) bicikliket neten...de nagyon sokféle van és nem egyértelmű,hogy melyik mit tud,ezért tettem fel a kérdésemet,hogy megtudjam,ki milyet ajánlana...
2016. máj. 14. 17:52
 3/7 A kérdező kommentje:
És mindenképpen újat szeretnék.
2016. máj. 14. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Tehát összefoglalva te akarsz egy vadonatúj nem tescos trekkinget 50 ezerért. Sok sikert hozzá!
2016. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért, újan nem kapsz jó minőségű bringát.
2016. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jófogáson 50 E Ft Kalkhoff Jubilee 28 -as , nagyon egkímélt . Annyit nem ér , de drága minden bringa . 26-os Mtb Muddyfox Energy van leárazva Sportdirectbe 34 E ft m Shinammö felszereltséggel .
2016. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is beleestemebbe a hibába, 70 ér szakboltba vettem biciklit, amugy minden oké vele, minőségi acél gt váz, a teleszkóp még birja 1 évet, de többet nem kockáztatok, a válto oké max 2 év, a fék, hát... Működik. A szimpla falú felni betonon 60 kmt birt és megadta magát 68 kg alatt, a gyorszár is beszart, a tengely is elhajlott. Ez + 40 rongy h legyen egy jó kerekem, am még ez előtt, a vétel után gumit kellett vegyek, mert akkora szr volt, hogy kellett pofa h ezt valaki rátegye! Ez az én történetem 😊
2016. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!