Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Debrecenben és környékén...

Debrecenben és környékén országútinak megfelelő utak, túrák?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Nagyerdő körül szoktam tekerni edzésként. Tudtok esetleg olyan utat, ami sima edzésre még megfelel, illetve túrát? Tudom, megnéztem már a keresőben, ki is dobott egy csomót, de engem az érdekelne, hogy aki már ki is próbálta, tudja-e őket ajánlani.


Pl. nemsokára a Vekeri-tó túrát tervezem. Országútival megoldható?



2016. máj. 22. 13:01
 1/3 anonim válasza:
Én a Panoráma út felé szoktam kisétálni, gyalog elég hosszú (a Debrecen táblától számítva), de biciklivel szerintem nem sok lenne, persze azért még az se kevés, hogy gondolom nem errefelé laksz. Nem tudom, ez mennyire kerékpárral járható út, de elég sok biciklist szoktam látni és elég szép hely, a Fancsika és az erdő mellett...🙌🙌
2016. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
MTB-vel jártam arra, országútival is megoldható.
2016. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Debrecentől Poroszló felé esetleg a 33-on. Az út elég tűrhető, de nem szabad elbambulni, mert érhet meglepetés. Hortobágyig igazából halál unalom, aztán kezd érdekes lenni. A forgalom nagyon ritka volt mikor én mentem arra.
2016. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!