Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik biciklit válasszam?...

Melyik biciklit válasszam? Többi lent. Segíts kérlek.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves, 175 centi magas (70kg) vagyok.

Jelenleg, egy (akkor még Rockridernek nevezett) decathlonos biciklim van, sima, teljesen alap felszereltsék, 26" os, de szeretnék váltani. A keretem 130 ezer Forint.

Szempontok:

-Tárcsafék, lehetőleg olajos

-Alu váz

-Betonon, de terepen is lenne használva. (Nem downhill, de azért a határba, meg földútra kimennék vele)

-Minimum 27,5 es kerék. Dilemma a 29, bár szerintem nagy lenne nekem.

-Naponta lenne pár km-t (3-5) használva, de járnék vele túrázni is. (Tavaly nyáron pl. 3 Balatonkört megtettem, de idén, mivel már barátnőm is biciklizik, és társaság, kocsi is van, jóval több már most a tervezett)

-Ne legyen nagyon durván hivalkodó, nem szeretnék kitűnni a tömegből vele. (Ne kelljen azon parázni, hogy 2 percre úgy hagytam kikötve, hogy nem figyel rá senki)


Igazából summa summarum, ez az, ami szerintem kielégítené igényeimet: [link]

Ha esetleg tudtok véleményt mondani, akkor tegyétek kérlek, vagy ajánljatok mást.

Köszönöm, szép napot :) !



2016. máj. 31. 16:17
 1/6 anonim válasza:
Miért a Decathlonban kell biciklit venni? :D Ugyanennyiért szerintem jobbat kapsz kereskedésben, igaz extrák nélkül.
2016. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz? Milyen markara? Azert azt neztem, mert nekrm egyszer mar bevallt. Az extra nelkulit nezem amugy, csak ezt linkeltem.
2016. máj. 31. 16:55
 3/6 anonim válasza:
Grand Rock hasonló felszereltség, 60k-val olcsóbb. Kross, KTM kerékpárokat nézd még meg, de ha bemész egy bringaboltba biztos nagyon szívesen segítenek a választásban és mindent elmondanak neked. :)
2016. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
GRAND kifutó 2013-as gyengébb alap gépei 70 E , de nem mind kapható . 130 E Ft akciósa KROSS HEXAGON , de az mechanikus tárcsás .
2016. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem rossz ez a Decathlonos bringa. Mondjuk haén ennyit járnék betonon inkább egy fitness gépet vennék... (pl. Neuzer Courier DT)
2016. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Esetleg 130ba egy Cube is szóba került.

-29"

-Olajos tarcsa

-xt valtó

megérné szerintetek?

2016. jún. 1. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!