Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Készul valaki a Spirit of...

Attila8989 kérdése:

Készul valaki a Spirit of Balatonra?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnék reszt venni eten a bicajos renezvenyen de egyedul mennek és csoport társakot keresek ) lenne kedve valakinek csatlakozni hozzám ??

2016. jún. 21. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt akarsz körbemenni?
2016. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia nem tudom )) nincs cél ? miert te mennyi ido alatt ??
2016. jún. 21. 19:42
 3/9 anonim ***** válasza:

A Tour de Balaton 13 óra volt másfél hónapja, az nekem akkor kb úgy egy órával lassabb volt, mint ahogy jólesett volna, csak becsatlakoztam három sráchoz és nekik így tetszett, én meg nem akartam egyedül tekerni :) Szóval részemről szerintem ez a 12-13 óra a jó, sokkal gyorsabban gondolom nemigen tudok menni, lassabban meg nem akarok, mert akkor egyszerűen már túl sokáig tart az egész és megunom a dolgot :) Az utolsó félórában már így is számoltam a perceket a TdB-n :) Ez a 13 óra amúgy úgy jött ki, hogy 10 óra mozgás, 3 óra állás, tehát ez 20-as átlaggal tekerés, én ennél maradnék, csak az állás lehetne kicsit kevesebb, nem feltétlenül egy órával.


Persze mindenkinek más a jó, van, akinek ez lassú és van, akinek gyors, ezzel semmi gond, csak fontos az összhang, hogy jól érezze magát mindenki, ezért kérdeztem. Mondhatom én, hogy becsatlakozom valakihez, ha harmincas átlagot akar menni, ha nem bírom :), az viszont nekem nem OK, ha kora reggeltől éjfélig tart, mert az utolsó öt óra egyszerűen kínkeserves lenne.

2016. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
20 as atlag azz megfelel ) csatlakozhatok hozzad ??
2016. jún. 21. 20:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Részemről OK, majd küldök egy üzenetet, mert most épp el kell mennem (lehet, hogy csak holnap). Vagy küldhetsz te is, ha van valami határozott elképzelésed, hogy mikor-honnan-hova :)
2016. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia részemrol is ok lenne )) Szeretnék neked bemutatkozni Attila vagyok ) es szeretnék reszt venni ezen a turan csak nincs ismerosom ) nem tudom hogy mit kell csinalni ) es hogyan kell mindent ) majd ha leszz idod elmesled hogy ki kell nyomtatani a etap kártyakat . es ki kell fuzetni a belopot ugy e ?? amugy én 27 vagyok ) majd te honnan szeretnél indulni ?? balaton villagos vagy akarattya joo neked ?? nekem mindegy mert en szlovakiabol mennek ))remnellem viszza irt ))
2016. jún. 21. 21:25
 7/9 anonim válasza:

Hali!


Budapesti vagy? Véletlenül egyel több papírt nyomtattam (igazolófüzetet összeragasztottam, ahogy kell + A5-ös rajtszám), de csak 3-an megyünk, nem 4-en. Ha az előttem szólóhoz csatlakozol, és kell a papír, szívesen átpasszolom.

Amúgy nagy segítség a tekerőtárs. Múlt évben csatlakozott hozzánk egy magányosan tekerő a Spirit of Balatonon hajnali 3 magasságában, a társaságunk a holtponton átsegítette.


Nagyon nagy élmény!

2016. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Jaj most olvastam, hogy Szlovákiából mennél. Akkor csak drukkolok, hogy összejöjjön! :)
2016. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Összejön, velem jön :)
2016. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!