Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vannak jó, hosszú kerékpárutak...

Vannak jó, hosszú kerékpárutak Budapest közelében?

Figyelt kérdés
Napi 2-3 órát tekrek intenzíven, így jó lenne, ha találnék egy konkrét kerékpárutat. Szeretem az emelkedőket i s, így hegyi út is szóba jöhet. Valaki ismer Bp közelében olyan helyet, ahol jó hosszan lehet bicajozni, és nem kell az autósok miatt állandóan megállni?

2016. jún. 28. 00:01
 1/5 anonim válasza:

Budapestről szerintem az Eurovelo 6 jöhet számításba, de sajnos edzéshez nem elég jó. Sajnos Bp és környéke bicikliút szempontjából eléggé szét van szabdalva, a sok keresztút miatt gyakran meg kell állni.

Én a helyedben kitekernék Etyekig a főúton, innék egy jó sport fröccsöt a település előtti pincészetben, majd vissza.


Itt a trackem hozzá:

[link]


OFF: Igaz, nem Budapest közeli, de én pl. most hétvégén megyek 24 óra alatt körbetekerni a Balatont (Spirit of Balaton eseményén belül), szerintem Magyarországon az a leghosszabb összefüggő kerékpárút (210 km):)

2016. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, balatonhoz is megyek majd valamikor :)
2016. jún. 29. 23:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ha hosszút akarok menni akkor Duna part budai oldal,mondjuk Szentendre kicsit népes de csak oda+vissza 2xkibirható.

Hegyek is jók. A HHH gyakorlatilag a barlang után néptelen.

A Jánoson is vannak eldugott helyek,ahol autó ritkán bukkan fel. Illetve én leugrottam a vonatról Baracskán->Kajászó->Pázmánd->?->Nadap->Velence onan a tavat is körbe lehet nyomni. És vannak hegyek mert hát mégis csak velencei dombság.

2017. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha tényleg hosszú utakat keresel, Óbuda-Szentendre-Leányfalu, vagy Újpest-Vác-Visegrád. Ha városon belül keresed, rakpart mentén találsz jó utakat mind2 oldalt.
2021. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdtől Leányfaluig gurulhatsz gyakorlatilag megszakitás nélkül.

Az utat nem tudom de elvileg Szobig is van bringa út.

2021. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!