Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen átlagsebességetek van...

Milyen átlagsebességetek van milyen távon?

Figyelt kérdés
Nekem 20 km alatt 25 km/h és kevésnek érzem.
2016. júl. 5. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Mihez képest kevés? A profiknak 40-45km/h 200+on.

Ne azt nézd, hogy másnak milyen, a sajátodat próbáld fejleszteni, ha akarod.

2016. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tothp ***** válasza:
nekem 220 km-en brutto 12. Haladási sebesség nagyjából átlag 19-20km/óra plusz a megállások.
2016. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Balaton-kör 27 km/h.
2016. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet fejleszteni azon felül, hogy sokat tekerek majd?
2016. júl. 5. 22:27
 5/7 tothp ***** válasza:

sokat tekersz. figyeled, menet közben mi fáj, mi kényelmetlen, korrigálsz a beállításokkal.

"tudományosan" eszel-iszol előtte és közben. megtanulod az energiáidat ésszerűen(takarékosan) használni.

2016. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazából ez az egyszerű, könnyen érthető mód, viszont közel sem olyan célravezető.


Semmi értelme sokat tekerni, ha nem mész hegyre, nem tudsz rövidet gyorsan. Persze ha nincs semmi cél,még csak egy amatőr verseny sem akkor elég a "tekerj többet" dolog.


Amúgy pedig intervallum edzés, rövidebb sík időfutam táv, hegyi edzés. Közben természetesen figyelsz a pulzusra, a pedálfordulatra.

Igazából egyedül nem igazán lehet edzeni, mert fogalmad sincs róla mit csinálj. Erre valók az edzők akik kialakítják az edzéstervet,megmondják melyik edzésen,milyen pedálfordulat, mekkora pulzusszámig mehetsz fel maximum, milyen távot menj, mennyi szint legyen benne és a többi.

2016. júl. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35 km/h, 62 km-en.
2016. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!