Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Napi 40 km-t tennék meg...

Napi 40 km-t tennék meg munkába 20, haza 20 km. Milyen biciklit ajánlanátok? Javarészt aszfalton, városban és azon kívül használnám. Néha rosszabb minőségű kerékpárúton, földúton.

Figyelt kérdés

Jobb minőségű kerékpárt keresnék, hogy ne legyen annyira megterhelő a napi ingázás, gyorsabban tudjak haladni, kb 100e forint értékben. MTB? City? Cross? Trekking? Illetve szerintetek nem túl nagy vállalás a napi 40km? Átlagos fittséggel, nem versenyzői vénával. :)

A válaszokat előre is nagyon köszönöm.



2016. júl. 27. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nyolcvanas évek végi, kilencvenes évek beli használt országútit vennék, shimano 500ex alá nem adnám a felszereltséget és bianchi, puch, ktm, peugeot, cinelli, colnago, raleight márkák közt nézelődnék.
2016. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Trekking kerékpárt
2016. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lassmich Ruhe válasza:

A legelső kérdés mindig az hogy mennyit szánsz rá..


Egy könnyebb fajta trekkinget, vagy egy ballonosabb gumikkal szerelt fitness bringát, esetleg outit.


...mondjuk én is trekkinggel kezdtem, aztán már ott áll a garázsban az országúti is, mert azzal azért csak gyorsabb az ember gyermeke.


Jobb lenne ha tudnál tesztelni pár félét mielőtt beleteszed a pénzt, mert van akinek sem a dereka, sem a háta nem bírja az országútik kormánypoziciója miatti testhelyzetet, és van, aki meg megőrül a trekking lassúságától hosszú távon, meg hogy olyan testhelyzetben tekered, hogy a felső tested egy komoly fékezőernyőként viselkedjen. Napi 40 kili már elég ahhoz, hogy érdemes rendesen átgondolni.

2016. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Mivel azt írod, hogy mennél rosszabb utakon is, én a cross trekkingre szavaznék. Ha az idő nem gond, amit utazással töltesz, akkor szerintem vállalható a napi 40 km, feltéve hogy nem valami hegyvidéken használod. Vannak olyan útviszonyok, ahol megviselné az átlagembert naponta ennyit tekerni.
2016. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is egy régebbi országútit javasolnék. Ha zavar a koskormánya, akkro simán ki lehet cserélni egyenesre, és ballonosabb gumit is rakhatsz rá, amivel kényelmes lesz. Emellett nem is olyan drága, és gyorsan lehet vele haladni.
2016. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!