Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Monti átlag használatra?

Monti átlag használatra?

Figyelt kérdés

Most állok bringavásár előtt,cross trekkinget szerettem volna,de sajnos a pénzügyeim keresztbe lettek húzva,úgyhogy 90ezres bringa kilőve.Most lenne lehetőségem egy montira,ismerőstől,jó áron. Így amiatt sem kell aggódnom,hogy átvágnak. Bringa pár éves,30ért hozhatnám el.

A bringát túrázni használnám,rövidebb túrák barátokkal(mondjuk Balatoni szakaszon 20-40 km),illetve fogyókúrához használnám. Lenne terepen is használva,a környéken sok terepes út van,de arra nem tudok a jelenlegi bringámmal tekerni.Amúgy pedig ilyen átlagos dolgokra használnám,mint eljutni az egyik településről a másikra(rövid utak,2-5-7 km),túrázgatni csak most nyáron van időm.

A jelenlegi bringám maga a pokol,méretprobléma miatt használhatatlan.

2 darab vékonyabb,külső gumi még belefér a költségvetésbe,azt tudnám cserélni.

Szerintetek?


2016. júl. 27. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen rövid túrákra szerintem gond nélkül használható. Én is cross trekking párti vagyok, de ha anyagi korlátaid vannak, akkor jól járhatsz vele, ha tényleg megéri a bringa, és nem valami ócskavas. Ha mégsem szereted meg, akkor ha lesz pénzed, ezt eladod ugyanennyiért, és veszel egy trekkinget, vagy amit szeretnél.
2016. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!