Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Gáz, ha nem tetszenek (ránézés...

Gáz, ha nem tetszenek (ránézésre) az összteleszkópos biciklik?

Figyelt kérdés

16/F

Van vagy 3-4 biciklim, amit el akarok adni, és a pénzből + pótlással venni egyet. Viszont most még eléggé a nullán álok. Pfff. Lehet nem lesz belőle semmi, de jó lenne.


Szóval pár alap:

Mikor érdemes venni? Újonnan, vagy használtan?, ((Milyet?))

Jók a KTM kerékpárok?


És van pár kikötésem.: Lehetőleg csak elől legyen teleszkópja, hacsak nem tudtok meggyőzni.

Nézzen ki jól, legyen jó féke, de nem kell szupererős tárcsafék, elég V-fék, bírja a strapát...(elsősorban városban használnám, nem kell örök életűnek lennie, egy olyan 6-7 év, tökéletes, jól guruljon, legyen lendületes, Nagy kerék!!! -lehetőleg vastag, vagy duplafalú gumi(testszenek a fat bike-ok, de annyira nem szeretnék terepet 175cm magas vagyok.


Szóval ilyen általánosságok. :/


MAX. 60 000 - 65 000 FT-Ból, KIJÖNNE? VÉLEMÉNY?


Mint pl ez.: [link]


Válaszokat köszönöm! Bocsi, hogyha valakit fárasztottam, tudom ez nem piac, nem közvélemény kutatás, csak még magamsem tudom, hogy milyen is kellene...


Ezért örülnék, ha valakivel tudnám tartani a kapcsolatot



2016. szept. 5. 23:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mondja ezt, akinek nincs pénze minőségre...
2017. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján neked nem is kell össztelós.

Az annak kell aki DH-zik. Vagy sokszor megy gyorsan durva köves terepen.

KTM:60-65 ezerért felejtös max használtan.

Neked egy neuzer is jó...pláne hogy nem akarod,hogy őrök darab legyen.

Mondjuk jobb lennenha kerítenél még hozzá 40ezret 100ból már jobban lehet válogatni,és rendes bringák is beleférnek.


Kérdezted :hogy mikor? Sajna akkor kellet volna amikor kiirtad a kérdést szezon végi leárazás mindenki akciózza motyót hogy ellegyen adva. Illetve még most is kilehet fogni tavaji modelleket 10-15 akárhány % kedvezmény. Hogy az idei modelleknek legyen hely.

Amugy is a tavaji csak átfestik és néhány ezerel drágább...


Cross/treking bringa kell vagy ha nem kell a több sebessség akkor egy singlespeed,de nem fixi.

2017. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem gáz, hogy nem tetszenek az össztelós bringák, de szerintem amiről te beszélsz az a teszkós össztelós semmitérő nyikorgó hátsó rugó.

Az én bringám is össztelós, de az egy 820.000 forintos gép, elég komoly (bár még mindig nem csúcskategória) és ahogy mondták, magyaro.-n nincs hegy, én meg nem is dh-zok, azért vettem meg a biciklit mert fájt a derekam a 150+km utak végére, és így, hogy van egy kis hátsó rugózás, sokkal jobb. A teleszkópok kikapcsolhatók, ez azért jó, mert dombon felfele nem abban fáradsz ki hogy állva tekerve alig haladsz csak a biciklit rugóztatod fel-le :D

Szóval azt mondom hogy jó a minőségi össztelós bringa, de amennyit te szánsz rá, jobban jársz ha még az első telóról is lemondasz mert ennyi pénzért abból is csak gagyit kapsz, ami semmire se jó, csak dísz, viszont sokkal nehezebb mint egy sima rugó nélküli merev villa. Nem kérkedésként mondom de az első villám bolti ára 173.000 és nem mai modellről van szó. az egyel újabb változata már 222.000 Elgondolkodtató, hogy ha ennyibe kerül egy jó teleszkóp (villa) akkor mit kapsz egy 60.000 forintos komplett biciklin

VAGY MÁR SIKERÜLT TALÁLNOD?

2017. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!