Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bringások! Ti milyen hamar...

Bringások! Ti milyen hamar értek fel a tokaji hegyre?

Figyelt kérdés

Pl: Tarcalról indulva az Ady Endre utcától a hegy tetejéig az autóuton?


Nekem 41 perc alatt sikerült. Még kezdő bringás vagyok kis állóképességgel. Csupán kíváncsi vagyok, hogy akik jobban teljesítenek tőlem, nekik mennyi idő feljutni.


Gondolom van olyan akinek 25 perc alatt is sikerül. Nem találgatok inkább, várom a válaszokat! :)



2016. szept. 13. 02:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy átlagos amatőr bringás, aki évi 10000-15000 km körül teker, megcsinálja 20 alatt is. Én még nem voltam ott tekerni, de a húsz perces wattleadási maxom kb 4-4.5 w/kg. Ezek alapján kb. 20-21 perc alatt másznám meg. Bár nagyon szeretnék elmenni a közeljövőben arrafelé edzeni, mert nagyon szép a táj arrafelé. Amúgy ha rendszeresen tekersz, akár 1 év alatt is sikerülhet 20 perc alatt megcsinálni. :) Jó bringázást!
2016. szept. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hú, 20 perc nagyon keménynek tűnik! Nem semmi teljesítmény. Az azt jelenti, hogy 16,5 km/h-s átlagtempóval kell menni. Nekem ez 7,6 km/h volt. Remélem sikerül javítanom ettől sokkal többet!
2016. szept. 14. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!