Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Defekt állandóan?

Defekt állandóan?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy nemrég vásároltam új országúti kerékpárt, és el is voltam vele, míg nem kaptam defektet egy csúnya kátyús úton. Elvittem szerelőhöz, megcsinálta. Aznap kivittem, és sima úton megint.. otthon felfújtam és puklis volt. Visszavittem, kicserélte ingyen kicsit morcosan. Aztán nemrég letekertem vele pestről szentendréig gond nélkül, és 3 nap kihagyás után most nézem h megint le van engedve.. oké, felfújtam és megint egy nagy pukli van rajta. És csak a hátsó gumival van gond. Mit csináljak vele? Vigyem el megint, vagy gumicsere? Már kicsit unom
2016. szept. 13. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd el még egyszer és magyarázd el neki, hogy legközelebb szájba lesz verve! Ha lusta vagy h.lye megcsinálni, ne vállalja el! Valószínű sérült a felni, csak ez a barom nem veszi észre!
2016. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is arra tippelek, hogy az első defektnél kaptál egy frankó felütést (kátyús út, egyértelmű) és megsérült a felni. Sajnos ezzel felni és belső cserén kívül nem sokat tudsz kezdeni.
2016. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

Milyen külső van rajta?

Mert a "pukli" gyanús.


Ha az nem lenne, azt mondanám, érdemes ránézni a küllővédő szalagra, ha túl keskeny van bent, megvághatja a belsőt.


De ez a pukli xar minőségű külsőre utal, ami nem bírja a nyomást, plusz lehet, hogy felrakásnál túlfeszítéssel megsértik a szövetét.

2016. szept. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!