Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Budapestről induló kerékpárutak?

Budapestről induló kerékpárutak?

Figyelt kérdés
Budapestről indulnék, és 30-80 kilómétert szeretnék tekerni, egyszerű, biztonságos utakon. Tudtok ilyen kerékpáros útvonalakat? Sok helyen láttam, hogy a hosszabb kerékpárutak is rávezetnek forgalmas utakra/autópályákra, ahova én nem szívesen mennék. Köszönöm a segítséget!

2016. szept. 19. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
2020-ra tervezik elvileg összekötni balatont budapestel, remélem megvalósul :)
2016. szept. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Duna mindkét oldalán van bicikliút. Sokan csinálják, hogy vonattal elmennek Vácig, és visszatekernek, vagy a budai oldalon eltekerhetsz Esztergomig, aztán visszajössz a hegyen.
2016. szept. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!
2016. szept. 30. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Autópályára biztos nem vezet rá bringaút, attól nem kell tartanod. Ahogy előttem is mondták el lehet tekerni Vácig, de akár Szobig is, végig van kerékpárút (vagy olyasmi).

Lehet még menni Szentendrére, vagy Tahitótfalun át a szigetre és végig Kisorosziba, csak nehogy összefuss Han Solo-val:)

Pilisben is vannak szép kerékpárutak(aszfaltozottak), ha bírod az emelkedőket.

+ Visegrád

még néhány ötlet:

[link]

[link]

2016. okt. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi! :)
2016. okt. 2. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!