Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Budapest - Bécs. Mennyi...

Budapest - Bécs. Mennyi szinttel kell számolnunk?

Figyelt kérdés
Haverommal elhatároztuk, hogy elbringázunk Bécsig Budapestről. Pontosabban a Dunakanyarból. A távval úgymond nem lesz gond (idén már lenyomtunk egy 200 kilcsis túrát egy nap alatt), de nem tudom, hogy mennyi szintet kell számolni. Természetesen egy nap alatt tennénk meg az utat autópályát elkerülve. :) 16/F

2016. szept. 25. 14:13
 1/3 tothp ***** válasza:

Ha a Duna vonalát követitek, gyakorlatilag semmi szint nincs. Esetleg Esztergom körül egy kicsi.

Komáromtól a szlovák oldalon már létezik a Dunai kerékpáros túraútvonal (eurovelo 6 ha jól emlékszem)

2016. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. szept. 25. 21:15
 3/3 tothp ***** válasza:

Nincs mit. mostanában én is gyakran nézegetem. Passau-Bécs megvolt már többször évekkel ezelőtt. De jövő tavasszal a teljes duna szakaszt végig akarom tekerni Donaueschingentől.


Itt találsz még érdekességeket: [link]

2016. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!