Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bécsben ismertek jó küzdősport...

Bécsben ismertek jó küzdősport/harcművészet oktatást?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az érdekelne, hogy ismertek-e bécsi jó küzdősport oktatást?

Fő szempont nem a stílus vagy sport fajtája lenne számomra, hanem, hogy hogyan oktatják. Sajnos van egy csomó hely, ahol fogalmazzunk így nem éppen nívósan oktatják ezeket a sportokat.

Magamról: 19 vagyok(fiú) 7 évet Judo-ztam, de egy ideje már nem csináltam semmit, legalábbis nem küzdősportot. Rendesen, de csak Hobby szinten/önvédelmi szinten akarok bármivel is foglalkozni.(nem akarok versenyezni) Nagy szempont lenne még továbbá, hogy ne "verjék szét" minden edzésen a fejemet. :D

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. ápr. 26. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Fuuu, Bécsben minden finomság van! Van Hung-Gar, azt tudom. Azt mindenképpen nézd meg, a lényeg, hogy brutális, nem akarok róla többet mondani, most lusta vagyok. Van Wudang és Tang Lang is, ezek is gyilkosok, nézz utánuk. De van olyan, hogy Choy Lay Fut, bár ez nem biztos, de lehetséges, hogy van. Na, arra menj el és, ha tetszik, akkor toljad neki, mert nekem az a kedvencem. Hihetetlenek a stílus képességei. De, ha valami gyorsabban tanulható, de még mindig nagyon jó stílus kell, akkor Muay Thai. Ott mondjuk szétverik a fejed és lábad, de lehet, hogy ott a Kung-fu oktatás is olyan, amilyennek lennie kéne mindenhol. Ezért menj le, oszt nézd meg. Van amúgy Jiu-Jutsu is, ami megint nem rossz egy stílus, sőt... talán a "legjobb" japán harci stílus. Na, szóval tudsz válogatni. Én Nenzingben lakom, itt nincs semmi, pedig ez az életem. Szóval én becumiztam! Te meg ne legyél uborka, hogy a világ legjobb stílusai ott vannak előtted és egyikre sem mész el! Én a helyedben egyszerre járnék az összesre. :3 :D
2016. ápr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!