Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szeretnék januárban vagy...

Szeretnék januárban vagy februárban lefutni egy félmaratont, az edzéstervhez tippek, tanácsok?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok, hetente kábé kétszer futok 5-6 kilométert, igaz, az elmúlt hetekben kihagytam. Szeretnék újra elkezdeni futni, de most komolyabban szeretném venni, és konkrétan a maratonra szeretnék készülni.

2016. szept. 11. 22:58
 1/5 anonim válasza:
Én is félmaratonra kezdtem készülni éppen, és szintén 21 éves lány vagyok. Ha gondolod, beszélgethetünk erről, akár futhatunk is együtt, ha közel lakunk egymáshoz :)
2016. szept. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Heti kb. 3-4 futoedzes, folyamatosan emelt tavokkal, koztuk az egyikben interval, + erosito edzes ketszer, taplalkozasodra figyelni, mert, ha konnyebb vagy gyorsulsz.
2016. szept. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lassmich Ruhe válasza:

Szerintem ez egy jó edzésterv, én most ez alapján fogok elkezdeni készülni. (én is heti 3 alkalommal 6-6 km-et tolok most)


[link]


Sikert kívánok!

2016. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :) Én Bécs közelében lakom, nem tudom, mennyire vagyunk közel, de ha igen, szívesen edzenék valakivel! :)
2016. szept. 13. 22:25
 5/5 anonim válasza:
Ácsi! Ha egy félmaratont akarsz futni akkor nem szabad elhanyagolni! Az az 5-6 kilométer jó, de minél több kilométert fuss le fokozatosan!
2016. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!