Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek ez bunkóság? Ugye...

Szerintetek ez bunkóság? Ugye nálunk nem less ilyen sehol

Figyelt kérdés
[link]

2016. okt. 10. 03:46
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Én meg tudom érteni, ha egy igazi étterem vezet be dresscode-ot..

Ha hozzám beülne pár zsírkoca tapadós naciban és a fizető vendégeim ezért elmennének.. te néznéd evés közben, egy családi ünnepi vacsora közben? Vagy egy kidudorodó péniszt.. Legalább egy paravánt tennék, hogy ilyen esetben ne legyen égő!

Étterembe nem illik bemenni akármiben!

Nyilván egy ilyen kis útszéli kocsma-kifőzde azért csendben maradhatna, főleg, hogy belőlük és a kamion-motor forgalomból él!

2016. okt. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizonyos étterem-kategória fölött valamelyest érthető a dolog, de nem a kifőzde kategóriánál. Ám felőlem azt ír ki egy étterem a táblácskájára, amit csak akar, nagy ívben teszek rájuk. Se lycrában se civilben nem megyek ilyen helyre. Amúgy meg a lycra bringás gatya tényleg ritka gusztustalan...
2016. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Ha nálunk a bivalybasznádi Hörpintő kocsma bevezeti ezt, akkor most szarul fogod érezni magad? Nem kéne túldimenzionálni a dolgot.
2016. okt. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha én rendszeresen öltönyben járnék egy étterembe, majd egy napon azt látnám, hogy egy vendéget kidobnak nem megfelelő öltözet miatt, akkor onnantól kezdve többet én sem járnék oda.
2016. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!