Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ma kinevettek a kondiban, mit...

Ma kinevettek a kondiban, mit csináljak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, 172 cm és 86 kg. Eldöntöttem, hogy lefogyok. Barátommal 2 éve együtt vagyunk, felvetette az ötletet, hogy menjünk kondizni. Ma reggel 6-ra mentünk is. Már a jegypultnál lévő árus csaj sem volt szimpi, tipikus hülyére szolizott liba, aki gúnyosan méregetett engem mikor beléptem az ajtón. Figyelmen kívül hagytam, barátom is mondta, hogy tojjak az egészbe. Bemelegítettem bicóval, majd futópadon kocogni kezdtem. És ekkor meghallottam a nagy röhögést a pulttól, ahogyan a jegyárus csaj 2 barátnőjével engem néz, röhögnek és ezt mondják: "Lógassunk elé szalonnát hogy gyorsabban fusson!"

Totálisan kiakadtam, nem hittem volna, hogy csak azért mert túlsúlyos vagyok ki kell nevetni. Mi abban a vicces, hogy egy fiatal lány le szeretne fogyni? Eldöntöttem, hogy csak azért is lefogyok minimum 20 kg-t és akkor vissza fogok menni abba a kondiba, csak hogy vegyék észre magukat... Bár ezeknél kevés esély van rá. Lányok/nők ti mit szólnátok ha ilyen történne veletek? Fiúk, ti a kondiban szánalmasnak tartjátok azokat a nőket akik így viselkednek?

És úgy mindenkitől kérdezem: Ugye szerintetek is gyökérség kinevetni azt aki túlsúlyos de fogyni akar?



2016. jan. 6. 17:00
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Igen, elég szánalmasnak tartom amit a pultos csaj leművelt. Mégis mit várt? Valahol el kell kezdeni az edzést.


Teljesen megértem, ha ezek után nem lenne kedved visszamenni. Viszont ahogy írtad is meg kell mutatnod a társdalomnak, hogy van akaraterőd.

2016. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyökérség volt. Én a helyedben odamentem volna, hogy megkérdezzem, mégis mi a probléma. Nem pont ez a szitu volt, de volt már hasonlóra példa, meghallottam, hogy kibeszélnek akik a hátam mögött jönnek, szóval megálltam, és megkérdeztem, hogy konkrétan mi is a bajuk. Nem kaptam választ, de legalább lefagyott a vigyor az arcukról és nagy k**ssban mentek tovább. :)
2016. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Bocs, de kétkedve olvaslak. Hasonló paraméterekkel rendelkezek, csak már túl vagyok 23 kg mínuszon, és pont ilyen félelmek miatt szántam rá magam nehezen a konditeremre. Egyáltalán nem látok senkin ellenségeskedést, pedig én már fiatal sem vagyok. Sőt, még megrökönyödést sem látok az arcokon.

Ha a többi látogató viselkedne így, biztos vagyok benne, hogy itt valaki helyretenné. Itt normális emberek vannak, akik edzeni járnak ide, nem sznob műmájerek.

Ha meg a pultos, akkor én magam kérném a panaszkönyvet. Ugyanis magánvéleménye lehet, de ezt tartsa meg magának. Ha igénybe veszek egy fizetős szolgáltatást, akkor ez a részükről nem engedhető meg! Szerintem nem sokáig dolgozna ott.

2016. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!:)

Nem vagyok elég bátor ahhoz, hogy így odamenjek hozzá:/ de csalódott voltam, mert azt hittem, hogy egy felnőtt, dolgozó nőnek van annyi tapintata és esze, hogy ilyet nem csinál.

2016. jan. 6. 17:18
 5/15 A kérdező kommentje:
Ilyenkor kinek kell szólni? Ha már így említetted a panaszkönyvet. Igazad van, még a héten be fogok menni.
2016. jan. 6. 17:19
 6/15 Cortez70 ***** válasza:
84%
Ilyet még sosem láttam, de ha így volt, akkor mérhetetlenül nagy bunkóság volt a pultos részéről. A tulajnak tuti szólnék.
2016. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Utólag.nemntudom, mennyit ér. Az ilyen panaszokat azonnal kell jelezni! Ez nem empátia kérdése. A többi kondizó részéről az, bár az én tapasztalatom az, hogy nem foglalkoznak ezzel. Legalábbis nekem pozitívak a tapasztalataim.

Viszont a személyzet részéről nincs helye szubjektivitásnak! Te fizetsz, ő kiszolgál, esetleg segít, ha szükséges. Én biztos nem hagytam volna annyiban!

2016. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

én a helyedben a konditerem tulajdonosát keresném fel. mondd el neki,hogy mit mondott a pultos csaj. ez hatalmas bunkóság, remélem kirúgják.

komolyan, az ilyenek miért mennek ilyen helyre dolgozni? menjen a futószalag mellé , ott nem gond,hogy egy bunkó pi*csa. de ahol fogyni ,formásodni vágyó emberek vannak, ez a legnagyobb bunkóság, ilyet mondani..

mindenkinek el kell kezdeni valahol!!

én azt javaslom,hogyha nem a barátoddal vagy, akkor halgass fülesen zenét, ne foglalkozz vele miket beszélnek.

én is tapasztaltam ezt konditeremben,hogy sok az elszállt bunkó , aki amúgy nem is edzeni jár, hanem leül valahova és mindenkit méreget..

aki normálisan mozogni jár oda, az pont tesz a másikra..

szóval ne add fel!! és mindenképpen jelentsd a csajt.. más ne járjon így, hátha eltávolítják onnan

2016. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Corteznek igaza van. A tulajnak mindenképp tudni kell róla! Ugyanis ha ha igazi sportember/vagy üzletember, akkor ezt ő sem tartja megengedhetőnek. Az első elvi okokból, a másik pedig anyagiból, hiszen potenciális ügyfeleket veszít így el.

Én úgy vettem észre, az igazi sportolók nem bántják (sőt, sokan tisztelik) azokat, akik tesznek azért, hogy változtassanak.

2016. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Elé egy farkat kéne lógatni, akkor ő is gyorsabban futna.
2016. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!