Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem bunkóság mindenhova...

Nem bunkóság mindenhova magammal vinnem a kaját? Ti hogyan oldjátok meg az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés
Pl ha rokonokhoz mentek vendégségbe és ugye ott mindig csinálnak kaját az én mamámék pl csirke/kacsa, mellet/combot szoktak ilyen bundában csinálni és ahhoz fehér kenyér meg még valami pl kovászos uborka. Nem néznek bunkónak ha visszautasítom és enném dobozból a hal+barnarizsemet? Ti mit csináltok ilyen helyzetekben?
2016. febr. 28. 07:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha diétázom viszem, elfogadják, tömegelésnél megoldom a családi ebédeket rizs, krumpli, húsok mindig vannak, valamit eszem egy tányérral, és kész.
2016. febr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De ez nagyon nagy bunkóság, főleg rokonoknál.

Tőlem gyakran megkérdezik mit szeretnék enni, elmondanám nekik. Ha ez nem lehetséges, akkor lemondanám az ilyen vendégségeket és csak simán látogatóba mennék, de szólnék, hogy nem tudok velük enni.

2016. febr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan Te is tudod h nem egy etkezesen mulik a dieta. Csak az agyhalott fogyirovatosok gondoljak ezt.
2016. febr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De bunkónak néznének, mert ez bunkóság is. Tömegelésnél szerintem befér, szálkásításnál meg neked kell döntened hogy most nagy eséllyel az a nap megy-e a kukába. Én ilyenkor próbálom csak a húsokat fogyasztani, sütiből meg nem kérek, és akkor meg is van oldva.
2016. febr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha veesenyre keszulsz, akkor nem. Egyebkent nem lesz bajod egy-egy tal hagyomanyos kajatol.
2016. febr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Max ha valakinek verseny diétája van.

De amúgy meg nem múlik rajta semmi se.

2016. febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vendégségbe nem illik. Gondolom nem naponta mész, kibírod
2016. febr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

--gömb--


Ha olyan a kaja, hogy nem okoz gondot, akkor megeszem, de ha olyannal kínálnak meg amit nem birok, akkor megmondom hogy abból nem eszek, mert nem viszi a gyomrom, ennyi.

Mondjuk én a múlt században voltam utoljára vendégségben, az szokott előfordulni hogy ahol dolgozok ott megkinalnak ebéddel pl.

2016. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól függ. Szerintem nem bunkóság nem megenni azt, ami nem passzol az életmódodba, nem szereted, nem kívánod, sőt lehet, hogy rosszul is leszel tőle, mert nagyon elszoktál tőle.

Én megteszem, amit tudok, de van határ. Csak azért nem tolom el a napomat, hogy illedelmes legyek, miközben szeretném a saját, nekem való, finom ételeimet enni... Szerintem az embernek joga van megválasztani, hogy mit eszik. Mentem már cukrászdába a kórusos lányokkal, vizet ittam :) Egyesek beszóltak, de az biztos meghat...


Én mindig viszek ételt, ha hosszabban elmegyek itthonról, de nem vagyok nagyon-nagyon merev. De tényleg nem értem, miért lenne valaki attól boldog, hogy én olyat nyomok le a torkomon, amit nem akarok s ami enervál. Nem azért eszem úgy, ahogy, mert valaki azt mondta, hanem mert kitapasztaltam, hogy nekem így jó.

2016. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az még kimaradt, hogy a 2. hozzászólóhoz hasonlóan engem is megkérdeznek, mit főzzenek, így általában nincs gond, van olyan, amit megeszem. Normális házigazda szeret olyat adni a vendégének, amit az szívesen elfogyaszt, vannak allergiásak, vegák, ilyen-olyan diétázók... Velem nehéz, de max. sütök pár tojást és megeszem zöldséggel. Ha ez baj, nem muszáj vendégségbe hívni, elég nyílt vagyok az étrendemmel kapcsolatban.
2016. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!