Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mire figyeljek ha jó kerékpárt...

Mire figyeljek ha jó kerékpárt szeretnék venni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, pl. milyen egy jó váltó? Meg úgy az egész bringa, milyen tulajdonságai legyenek, amitől hogy mondjam :D olyan érzésed lesz, hogy le se akarsz szállni róla. Egyszer volt szerencsém ilyenhez, de akié a bringa volt, az egy csomó gyári alkatrészt lecserélt. Hát az én ócska bringám után, élmény volt avval menni :)


Főképp olyanok válaszát várom, akik járatosak ebbe - mert én nem vagyok az sajnos :S


2010. ápr. 26. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
fiu vagy lány vagy hány éves mire szeretnéd használni miért nem adszmeg minden adatot mennyiért szeretnéd venni...
2010. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocs, ne haragudj!

20/lány vagyok. Rendszeresen használatra szeretném venni, ami most van azt is majdnem naponta használom, van hogy letekerek 4-5 km-t. Szóval nem éppen a boltba járkáláshoz venném. Az ár.. hát nyilván nem holnap venném, kezdtem gyűjteni max. 60 ezer amit meg tudnék fizetni, akiről írtam fent, neki se került ennél többe. De igazából erre is kíváncsi vagyok, hogy mennyit kéne ill. mennyit érdemes rászánni?

2010. ápr. 27. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:
monti vagy trekking?
2010. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hát nemtom én vettem a haveromtol egy bicót amit felujítottam MTB és tök jol megy és élmény rajta utazni.Én csak a váltóhoz mondanék 5letet mert sztem a sima recés váltó a jó mert azt nem kell pontosan beállítani nem tornáztatja meg az egész csuklód és nem kell hozzá 2 újnál több és ha már bejáratod sokkal jobb lesz :) és olcsó is ;)sajna képet nem találtam róla bocsi de remélem tudod miröl beszélek :D
2010. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen köszi! Ezzel is sokat segítettél! :)
2010. máj. 14. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!