Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit ajánlanátok...

Milyen biciklit ajánlanátok 200e ft-ig túrázni,80%-ban aszfalt, de néha 1-1 pocsékabb minőségű aszfalt vagy földút is beesne?

Figyelt kérdés
2016. okt. 30. 09:44
1 2
 11/13 tothp ***** válasza:
Nem baj, nem győzöl meg. Másak a szempontjaink. Volt két britt mókus, akik az amazonasz "autópályán" tekertek végig. Ami tulajdonképp egy rohadt hosszú dózerút aszfaltos szakaszok nélkül. (discovery chanel azt hiszem) teleszkóp nélkül tolták végig. És én is ezt tartom a megfelelőnek.
2016. nov. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Te sem engem , saját tapasztalatok amiket megélek az fontos nem műsorok tesztjei , azok többnyire egy azon helyzetet vizsgálnak és a kimarad több szempont . Az említett mtb telója szabályozható keménységű .
2016. nov. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 tothp ***** válasza:
Tesztek engem sem érdekelnek, de minek példálózzak magammal? Engem senki sem ismer. Az én szavam csak nekem fontos. És nem vágyom rá, hogy bárki az én utamat járja.
2016. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!