Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpármárkákat...

Gyuribacsika kérdése:

Milyen kerékpármárkákat tudtok mondani, amik jó minőségű alkatrészekből állnak és nem méregdrágák?

Figyelt kérdés
Nekem csak sima városi használatra kell, semmi extrém sport vagy hasonló. Munkába járás, bevásárlás stb. 100 ezer ft környékén gondolkodom, de nem szeretnék silány alkatrészekkel telerakott biciklit megvenni. Konkrét márkákra volnék kíváncsi.

2016. nov. 21. 15:39
1 2
 11/17 TR75 ***** válasza:
Hát, ahogy elnézem, ebben egy Shimano Nexus 3-as váltó van, az nem olyan gagyi :-)
2016. nov. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

100eFt az elég szűkös keret manapság. Inkább használtan néznék kerékpárt!

Ma már nem marad meg semmi az atomvillanás után is, minden kopik, minden törik, a drága is. Ne márkát keress, hanem felszereltséget!

Irreális drágaság van, de azért akcióban ki lehet fogni jó vételt (utolsó darab, tavalyi vagy azelőtti modell-szinte ugyanaz van rajta mint a legújabbon max. kicsit a váz máshol kanyarodik), én 135eFt-ért vettem Merida női MTB bringát Shimano Deore XT váltóval, duplafalú felnivel, teleszkóppal, rendes fémkeretes taposó pedállal, garanciával... ez egy kisvárosi boltocska volt, érdemes körül nézni!

2016. nov. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én akkor már hasonló áron és kategóriában inkább ezt vinném:

[link]

2016. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem rossz ez, csak nagyon hiányolok egy alaptartozékot, az pedig egy sima lánctakaró védő lemez, hogy ne kapja be a gatya száramat a lánc.
2016. nov. 24. 19:24
 15/17 TR75 ***** válasza:
Láncvédőt kérhetsz rá :-)
2016. nov. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát ha alapból így van a képen, akkor gondolom gyárilag így árulják, lehet hogy ehhez nem is gyártanak a méretében. Szerintem nem lehet kérni, pláne mivel az oldalon sincs ilyen lehetőség hogy plusz kiegészítőt választanál ki hozzá nem ?
2016. nov. 25. 18:18
 17/17 TR75 ***** válasza:

Bemész egy bringaüzletbe/szervizbe és kérsz rá egyet :-)

De talán a webáruház is meg tudja oldani, ha árul alkatrészeket (kis ügyfélszolgálati tudakozódás. Vagy ha eleve nem nagy bolt - most írom a túlzást, hogy értsd, mire gondolok: nem az amazon.com -, akkor szerintem simán meg lehet velük beszélni.)

Sokféle láncvédő van, csak a pénztárca szab határt, régebben én is úgy tudtam, hogy a váltós bringákra nincs láncvédő, de aztán rájöttem, hogy van. Igaz, elég érdekes a kinézete, de létezik.

2016. nov. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!