Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehet kapni kormányra pattinth...

Lehet kapni kormányra pattintható távtartót ha felfordítod a biciklit szerelni?

Figyelt kérdés

Most a váltókarok, csengő, lámpa miatt nem tud a kormányra támaszkodni a gép és leszerelni macerás.


Olyasmi dologra gondolok, ami párhuzamos a kormánnyal és rá lehet pattintani távtartónak, hogy azon támaszkodjon a földön ha fejjel lefelé szereled a kerekeket, vagy bármit.



2016. dec. 14. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

miért szerelék fejel lefelé?

nincs. barkácsolni kell,vagy kormány szarv.

2016. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Logikusabb venni vagy csinálni egy tartót és, akkor lehet rendesen is szerelni.
2016. dec. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés hely van sajnos,nagyon kis lakás, és külsőt belsőt kell cserélni néha.
2016. dec. 14. 21:23
 4/14 anonim ***** válasza:

Ja ja de nem egyszerre csinálod.

az bringa megáll a hátsó kerék+villa papucs-on.

jó a hátsó kerék macerásabb de úgy 2nm-et foglal a bringa,és visszatenni is könnyebb.

2016. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Eltérünk a kérdéstől.
2016. dec. 15. 15:31
 6/14 anonim ***** válasza:
Fogod aláb_szol két könyvet oszt csókolom. Komolyan ezen kell annyit agyalni?
2016. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hogy te milyen frappáns vagy, igaz McGyver lehetsz. Ha azt kérdezném hol lehet kesztyűt venni, az lenne a válaszod, "miért nem csavarsz két felmosórongyot a kezeidre?"


Édes Istenem, gyakorikérdések.hu...


Nem az volt a kérdés, mivel tudnám alátámasztani a kormányt, hanem, hogy van-e erre célszerszám amit gyakran használna az ember.


Az ötleted amúgy kiváló, csak nem ez volt a kérdés.



Örök igazság, nem kell itt minden kérdésre kényszeredetten válaszolni és izzadtságszagú ötletekkel csak azért is magadnak adni igazat.


Feladtam. Győztél.

2016. dec. 15. 17:08
 8/14 anonim ***** válasza:

Tudod az van amire van kereslet. De mivel az emberek nem tömegével szerelnek fejjel lefelé biciklit ezért ilyen nincs. Igen, ha erre kényszerülök, akkor alárakok valamit és csókolom.


Külsőt meg belsőt nem cserélsz minden nap szóval, ennyit erről A szervizben meg fognak egy állványt oszt csókolom, nem bohóckodnak fejjel lefelé szereléssel.

2016. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Wadmalac ***** válasza:

Nem gyártanak, forgalmaznak ilyet, mert ez nem egy normális szerelési helyzet. Így nem is lehet szerelni, a legkisebb mozgatással felborul a bringa. Ha valaki gyártana ehhez bármi,tutira lenne olyan agyas, aki rögtön pereli őket, hogy felborult a lova.


Ez a 28-as tajgabájkoknál volt divat és ott is csak kényszerhelyzetben.



Ha nincs állványod, legalább van a ház előtt egy szőnyegporoló vagy gyerekhinta?

Nyeregnél fogva fellógatod valami vízszintes csőre, majdnem olyan jó, mint egy szerelőállvány.

2016. dec. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem.. Csak 1 éve van bringám, nem értek hozzá, ráadásul nő vagyok.. de eszembe nem jutott még felfordítani! Minden csavar felülről vagy oldalról van benne, a kereket kiszedve, egy zsepire téve a vázat vagy a fűbe döntve semmi baja nem lesz, nem borul el, a váltó se nyomódik meg! A hátsó kereket visszatenni azért szép mutatvány, de ahhoz se fordítottam még meg!

Amit te keresel, olyat még sehol se mutattak! Pedig kérdezgettem hogy valami tartót lehet-e venni!

2016. dec. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!