Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Le lehet ellenőrizni vázszám...

Le lehet ellenőrizni vázszám alapján hány colos vázméretű egy MTB?

Figyelt kérdés

Furcsán sok 53cm-es az elvileg 20colos vázméret a középtengelytől az üléscső nyílásáig.


A kerék 26colos, 18-as és 20-as, 22-es a vázméret ebben a szériában.


Nagyon nagynak tűnik a váz, és kíváncsi vagyok nem történt-e valamilyen keveredés, esetleg a doboza elcserélve.


Lehet, hogy simán nagy a váz, csak a 20 col az 50,8cm kellene lennie, de nem 53cm, ami 21 col, de ilyen nincs a kategóriában.


Hogyan ellenőrizhető, hogy 20-as a váz?



2016. dec. 15. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ehhez hasonló berendezéssel le lehet ellenőrizni: [link]
2016. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ide gép, bár nyilván praktikus!

Lemérted. Nem annyi, mint a gyártó leírásában, ergó rossz a méret.

De szerintem tök logikus, hogy aki gyártja az üti bele az egyedi vázszámot, ergó fel van neki jegyezve, így csak egy email kérdése..

2016. dec. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 pont ilyennel mértem le, de nyilván nem olvastad el a kérdéskiegészítést, csak kényszeredett grafomániádat élted ki gyorsan.
2016. dec. 16. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:

ez a colos méretezés valamiért nem müxik a gyártóknak,nálam a gumi volt ilyen 2,1col az nem 47mm,de gyártó szerint igen...

elvileg a vázon is rajta kellene lennie a méretnek.a vázszám alapján max a gyártó tudja ellenőrizni.

2016. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnézem, köszi!
2016. dec. 16. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!