Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Létezhet az, hogy azért megy...

Létezhet az, hogy azért megy egyre nehezebben a szobabiciklizés mert kopik benne a szalag?

Figyelt kérdés
Az egyre nehezebben alatt azt értem, hogy az elmúlt fél évben folyamatosan könnyíteni kellett a fokozatot és lassan már eljutok a leggyengébbhez. Kb 6000km van a szalagba. Napi szinten tekerek vele 60 percet, de mintha gyengülni a lábam vagy nem tudom...
2017. jan. 24. 15:19
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
gyengülne*
2017. jan. 24. 15:19
 2/28 anonim ***** válasza:
lehet, hogy szarul kajálsz, és gyengülsz... de az is simán lehet, hogy unod mint az állat és a motiválatlanságod, gyengülésben mutatszik meg.
2017. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ja, hát rohadtul unom ez tény, azért több mint 7100 kilométert tekertem bele 4 év alatt :D persze voltak kisebb nagyobb kihagyások... enni meg nem igazán eszek máshogy mint eddig...
2017. jan. 24. 16:27
 4/28 A kérdező kommentje:
Egyébként már lassan másfél hónapja vannak izomrángásaim, szóval kissé félek, hogy valamilyen izom betegségem van... orvosnál voltam, azt mondta szedjek magnéziumot (amit alapból is szedek), de hát hiába szedem nem múlik, igaz koppkoppkopp már annyira nem rángatózik mint 3-4 hete
2017. jan. 24. 16:29
 5/28 A kérdező kommentje:
Tegnap 35 perc után abbahagytam mert éreztem, hogy fáj a combom valamint a pulzusom is átmegy kardio tartományba...igaz, lehet ehhez annak is köze van, hogy előtte másfél órával kb 5 km-t sétáltam, haladós tempóban...vagyis remélem köze van...
2017. jan. 24. 16:32
 6/28 anonim ***** válasza:
Azonnal hagyd abba a magnézium szedését, kb. 1 hét alatt elmúlik minden! Attól remegsz, túladagoltad, felgyülemlett! A teljes keringésed kinyírhatod vele, nem szabad csak kúraszerűen, max. 1-2 hétig szedni!!! Ha orvosi lelet nem indokolja, ne szedj mindent össze-vissza!
2017. jan. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Ja és cserélj szalagot, mert marha régi! :-D
2017. jan. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Normál tartományban van a magnézium szintem, voltam vérképen
2017. jan. 25. 07:45
 9/28 A kérdező kommentje:
Az orvos mondta egyébként, hogy 1 hónapon keresztül szedjek 3x2 magneb6-ot, ezt megelőzően is szedtem de csak napi 250 mg-t. Ma elfogy a magneb6, akkor egy hétig nem fogok szedni be többet belőle, de nem hinném, hogy túl lenne adagolva a magnézium szintem...
2017. jan. 25. 07:52
 10/28 anonim ***** válasza:

39/f

Régen kb 35 éves korommal bezárólag, soha nem tudtam aktívan sportolni, mindig fájt valami, vagy épp a szívem nem bírta... vagy úgy elment a kedvem az egésztől, hogy csak na...

Olyan 2012 körül, mikor az akkori 130kg-ommal idetaláltam, itt a testépítők tanácsaira sikerült egy fokkal jobban kajálnom, mint előtte... meg elkezdtem szedni a lóbaxó sportolóknak szánt vitaminokat... akkor lett több energiám, de aktívan sportolni még akkor sem tudtam... akkor lett rám nagy hatással egy vegan... én is vegan lettem.

Most napi szinten eszem 1kg gyümölcsöt(legtöbbször banánt) és 1kg zöldséget... amiből legalább 200gramm zöld leveles...

Meg persze gabonaféléket is, meg ha megkívánom, hüvelyeseket...

Nem ez a lényeg, nem akarok most hittéríteni a veganság mellett, a lényeg, hogy 2 éve így kajálok...

Nem szedek semmi kiegészítőt... egyáltalán semmit...

A vérképem tökéletes, mindig energizált vagyok, és nem, hogy rá kell erőltetni magam a testmozgásra, hanem lelkileg fáj, ha nem mozoghatok 1 nap... még a munkahelyemen is hülyének néznek, mert időnként lenyomok 30-40 fekvőtámasz csak úgy alapon, mert jólesik...

Ne hidd el a propagandát, a fitnesz lobbit... a gyümölcsökben igaz, kevesebb vitamin van, mint egy kapszulában, de az a kevesebb felszívódik és minden enzim minden megvan a gyümölcsben, ami kell a hasznosulásához... ha beveszel egy vitamin kapszulát, de nincs itt mellette a zsír ami kell a zsírban oldódó vitaminhoz, a rost ami a rosttal hasznosuló dolgokhoz, enzimek stb stb, akkor csak szarsz egy drágát...

Nem kell elmenni szélsőségekig mint én, nem kell vegan nak lenni, de a tüneteid alapján 1millió százalékig biztos vagyok benne, hogy a fő élelmiszereid a hús és a gabona... gyümölcsöt, ne adj isten zöldséget meg csak néha esetleg "nasiként"

2017. jan. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!