Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudnátok nekem ajánlani egy...

Tudnátok nekem ajánlani egy belépő szintű MTB-t max.85. 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az igazán jók ennek a duplájánál kezdődnek, de csak ki lehet valamit hozni belőle. Újonnan szeretném venni, használt cuccokkal már nem egyszer volt problémám. Főleg aszfalton használnám délutáni kiruccanásokra, néha eltekerni anyámékhoz vagy melóba, ami oda-vissza 12 km. Elég magas vagyok a 198 centimmel, ha ez számít valamit a választásban. Előre is köszönöm a segítséget. :) 22F

2017. márc. 2. 16:17
 1/2 Alex Fly ***** válasza:
100%
Ennyiért vagy használt, vagy nézz el a Decathlonba. A többi ilyen áron kínált kerékpárhoz képest vállalható gépet kapsz.
2017. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Csepel MTB-k is teljesen rendben vannak.

Főleg ha csak ilyen kis távokra használod.


én 2010-ben vettem 45e-ért és bizony jó pár 1000km-ert beleraktam már.

És jövőre ezzel tervezem körbetekerni Magyarországot ami cirka 1400km-es kirándulás lesz :)


Persze kicserélgettem rajta pár dolgot (monoblokk, sárvédő, pedál) és most veszek majd rá jobb nyerget.

A kiegészítőket meg Neked kell rá megvenned ami plusz költség. (lámpák, visszapillantó, kormányszarv, kulacstartó, km/h óra, esetleg váztáska-csomagtartó táska)

De a lényeg, hogy egyáltalán nem kell elhinni azt, hogy egy 300.000 forintos bringa sokkal jobb mint egy 50.000 forintos.

Persze jobb de ha az árarányt nézzük akkor nem 6× jobb egy 300 ft-os MTB...


Itt a vasam ha érdekel: [link]


Nézz szét a schwinn csepel bringák között, vannak apró hibáik: pl. gyenge csavarok a sárvédőknél, csomagtartónál de ezeket cserélni pár 100ft jobb minőségű acélcsavarra.

2017. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!