Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Deore (vagy Alivio) szettes...

Deore (vagy Alivio) szettes trekking kerékpárokat mennyitől lehet már kapni (forintban)? Mindenki azt tanácsolja, hogy Alivio alá senki ne adja.

Figyelt kérdés

2017. márc. 3. 22:50
 1/2 Krisz85 ***** válasza:

pff jól bekérdeztél, a legjobb ár érték arányokat a rosebikes.hu-n kapod,


amúgy ez nagyjából igaz is, deore az már elég jó, tartós és megbízható szett, nekem is az volt az első trekking bringámon, nem kellett sokat szervízelni, hosszú túrákhoz nagyon jó volt, bírta a strapát ,csak ajánlani tudom, a claris alivio és társaikhoz nem volt szerencsém

2017. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A claris országuti szett ne keverd ide öcsém!



Tourney TX-et használok és dombon fölfele is tudok váltani, igaz a bowdent 50-100km állítani kell.


Drágák az-az igazság 29-erbe 300k is elkérnek deore meridáért, radonba bike diskout - ról 170. 000Ft +50€ szállításért lattam

2017. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!