Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan dolgozzam föl, hogyan...

Hogyan dolgozzam föl, hogyan legyen egy kis önbizalmam?

Figyelt kérdés
5-6 hónapja hazafelé bicikliztem, és hirtelen elkezdett fájni a fejem. Nem foglalkoztam vele tovább tekertem, majd egyszer elkezdtem szédülni, és kikanyarodtam egy kocsi elé, ami szerencsére letudott fékezni. Én nagyon szeretnék még biciklizni, bár ez a dolog megviselt, és most nem merek ráülni se, mert rögtön ez jut eszembe.

2017. márc. 8. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

fokozatosan.

heti 1x bringázz egy olyan emberrel akiben bízol.

ő megy elől,te mögötte.

és legközelebb a tested jelzéseire ne sza-rjál,hanem figyelj rájuk,nem véletlenül vannak.

2017. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 9. 04:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy én nem "szarom" le a testem jelzéseit, nekem akár egy kis füsttől is megtud fájdulni a fejem, de szédülni sose szoktam. Amúgy azt hittem hogy 5-6 hónap alatt elfelejtem. Még valamit tudtok javasolni?
2017. márc. 9. 05:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Félreállsz és vársz amíg elmúlik.
2017. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Meg kéne fejteni, mitől volt ez a rosszullét. Iszol elég vizet? Ettél normálisan? Nincs valamilyen vitaminhiányod, vérszegénységed stb?


Amúgy bringán jobb, ha a tapsztaltabb, biztosabban kerékpározó megy hátul, és akit kísér, az előtte halad.


De összességében: a te kezedben van a lehetőség, hogy legyőzd a félelmeid és visszaülj a bringára.

2017. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Sose tekerj egyedül, és MINDIG te menj elöl!! Ellenkező esetben a társad semmit nem fog érzékelni abból, ha veled esetleg valami baj lenne.

Ezt a szédülés dolgot mindenképp beszéld meg egy orvossal. A biciklizést elfelejteni egy élet alatt sem lehet.

2017. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma el is megyek az egyik legjobb barátommal biciklizni.
2017. márc. 15. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!