Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 179cm magassághoz 21 vagy...

179cm magassághoz 21 vagy 23"-os vázméret a megfelelőbb trekking kategóriában?

Figyelt kérdés
konkrétan ezt a modellt nézegettem már tavaly is, azóta nem tudom jött-e ki új széria, [link] háromféle 19" 21" 23" vázmérettel van és nem tudom melyik lenne legideálisabb ha nincs lehetőségem próbálgatni mert netről venném ha úgy van. (ha esetleg valaki tud ajánlani jobb, megbízható márkát és modellt pontosan azt is megköszönném, régóta keresek egy monti-országúti közti átmenetet, azért gondolom hogy trekking kategória lenne a nekem való)
2017. ápr. 6. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom ,hogy ha van lehetőséged próbáld ki. Én montis vagyok és a vázam 17"-os, szintén 179 cm. Sajnos a vázméret meghatározásánál egyetlen paramétert vesznek figyelembe ami már nem mérvadó (főleg montiknál) így a teljes geometriát, csőhosszokat, szögeket figyelembe kell venni. Nekem elsőre a 21,23 nagynak tűnik eléggé, de lehet trekkingeknél nem az. Ha van mérettáblázat akkor az jó iránymutató lehet, esetleg írj az üzletnek, biztos segítenek.
2017. ápr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!