Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 60-70 között érdemes kerékpárt...

60-70 között érdemes kerékpárt venni?

Figyelt kérdés
Városi közlekedésre szánom, napi használatra. Semmi terep, semmi sport, um. "nyugodt" használatra. Ha igen mire figyeljek, ha nem miért nem. Köszi!
2017. ápr. 7. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
még használtan sem kapsz ennyiért normálisat 80-120 már igen de csakis használtan
2017. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő,akár 80 felett is lehet ha bírják az izületeid.
2017. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1: ez baromság, miért ne kapna?!?!?!


Itt az én bringám:

[link]

45.000 volt akciósan újonnan (most 60e egy ranger)

Oké költöttem rá, lecseréltem a gagyi műanyag sárvédőket fémre, műanyag pedált fémre de az alap bringa is használható lenne városi közlekedésre.

A többi cucc amit vettem/tettem rá

(kormányszarvak, visszapillantó, km/h mérő, kulacstartó, váztáska, új nyereg, új monoblokk, hátsó váltóvédő) már csak extra dolgok ami nélkül is elmenne a bringa.

2017. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Krisz85 ***** válasza:

lehet kapni ennyiért csak el kell fogadni, hogy arra valók amire tervezték őket, és nem többre. ha valaki nem sportorientáltan kerékpározik annak 150 ezernél /komplett felszereléssel együtt!/ nem érdemes többet kerékpározásra költenie, mert felette már - szerintem - pénzkidobás.


ha viszont komolyabb célok is vannak, táv, sebesség, sport, akkor oda bezony áldozni kell nem is keveset. és ez egy ördögi kör. de van egy bizonyos értékhatár, ami szerintem autóban is megvan, hogy egy bizonyos vételár felett nem ad annyi pluszt egy kerékpár, mint amennyivel drágább, van akinek ez a határ 80, 150 , 650 vagy 2millió 650 ezer Ft


egy kérésem van: Észak-Olaszországba ne menj soha kerékpározni! - tükörsíma utak, mindenki bringázik még a szállásunkon a bejárónőnek is 2,5 milliós karbon bringája volt úgy hogy hobbiból meló után ment tekergetni... nem ajánlom :D

2017. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Írta a kérdező, hogy nyugodt városi használatra...

szerintem arra még egy 30 éves csepel bringa is megfelel ha jó állapotban van.

2017. ápr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor inkább még teszek hozzá és körülnézek a 100as kategóriában is :)
2017. ápr. 8. 07:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Te tudod :)


Én tartom magam ahhoz, hogy egy 45e forintos bringa is lehet kiváló (lásd enyém ami 7 éves de újnak néz ki) és egy 100e forintos bringa is lehet sz@r ha az ember nem törődik vele.

2017. ápr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy ? Országúti trekking ennyiért használtan sincs . Városi és aszfaltra elég jó a ROCKRIDER 340 aluvázas 60 ezerért , erre lehet építeni ahogy kopnak a cuccok és lecseréled jobbra őket . Esetleg acélvázas MUDDYFOX 26 . Ezek 120 kg bírnak és strapabírók .
2017. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

70 kiló vagyok, de már letettem az "olcsó" vételről.

teszek hozzá, és a kicsit 100 fölötti kategóriában is körülnézek, addig meg informálódok a gyártókról miegymásról. Köszi a tippeket!

2017. ápr. 8. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!