Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt lenne érdemes...

Paper_chaser kérdése:

Milyen kerékpárt lenne érdemes vásárolnom?

Figyelt kérdés

Városban, sík terepen használnám. Esetleg néha kirándulásra vagy mellékutakon körözni. Ritkán mennék emelkedőre.

Utoljára gyerekkoromban tekertem, annak meg már vagy 10 éve. Lehet, hogy nagy marhaság, de váltó nem feltétlen kellene nekem, nem igen használnám ki.



2017. ápr. 6. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért az elég hülyeség, hogy nem kell váltó...

még ha csak egy sima 3-as váltó hátra, még az is jól jöhet bármikor...


erősebb szembe szél vagy éppen fáradt vagy és nem akarsz még jobban lefáradni

vagy éppen meg van rakodva a bringád...


Én el nem tudnám képzelni a bringázást egy váltó nélküli fix áttétes bringával még akkor is ha csak az 500méterre lévő boltba kellene elmenni


párszor mentem faterom régi csepel kecskéjével vagy muterom kempingjével amikor nem volt kedvem kinyitni a garázst hogy elővegyem valamelyik bringámat azért hogy a 250méterre levő gyógyszertárba átugorjak...

hát nekem annyi éppen elég volt a váltó nélküli bringázásból :D



Nem írtad mennyi pénzt szánnál rá és milyen hosszú tekeréseket szeretnél és milyen sebességgel.


Ha nem számít a sebesség akkor valami csepel monti jó választás.

nyugisan lehet vele közlekedni, elmegy rosszabb utakon is és tudsz rá pakolni de cserébe nem lesz 20-22km/h átlagod az tuti...

14-16km/h átlaggal szoktam számolni


ha gyorsabban szeretnél repeszteni akkor virsli gumis bringa kell neked, újonnan az már jóval drágább

lehet megérné használtat nézni

2017. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocs, kicsit kapkodtam. Kb. 50 000 Maximum és olyan 10-20 kilométer, néha több, de szerintem maximum 30 km, az a szomszéd település. Olyan nagy terhet nem hinném, hogy vinnék vele.

Igazából azért nem kell váltó, mer gyerekként se volt sosem és nem zavart a hiánya. De nem idegesítene, ha lenne rajta persze. Viszont, hogy ha elhagyható és ezzel olcsóbb is, akkor az csak pozitívum.

2017. ápr. 7. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor már csak az a kérdés, hogy mennyire akarsz gyorsan haladni.

De mivel írtad, hogy nem kell váltó így gondolom nem kell gyors bringa.

2017. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából 50e max-ból ezek vannak:

[link]


vagy az első kettő vagy az utolsó kettő


az első kettő 26-os és van rajta váltó

az utolsó kettő 28-as de nincs rajta váltó


újonnan ezek a legolcsóbb bringák amik érnek is valamit...

ilyen tesco-s meg auchen-es bringáknál nem sokkal drágábbak de jobbak.

2017. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szerintem meg is találtam amelyik nekem megfelel! Ment a zöld! :)
2017. ápr. 7. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!