Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az alapmodel 29er-t érdemes...

Az alapmodel 29er-t érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem shimano xt editionos big ninra ami közel 500.000FT, ezért a big nine 20d-t néztem ki 160.000ért ami acera, tourneyvel ban szerelve.

2017. ápr. 23. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt alap Tourney első-hátsó váltó 2 bringán . A hátsó rugója hamarabb tört el évek múlva és nélküle is működött , elől a terelő vékonyodott el . Hajtottam őket . Nem profi holmik de akkor kell cserélni ha széteső vagy gyatra hibázós .
2017. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Váz, kerék meg meg tudjon állni... ez a lényeg minden biciklin, a többi alkatrészen meg minőségtől független a kényelmed múlik nem az életed... a turney is teszi a dolgát, a terhelést nem szereti, de ha vigyázol rá és nem 10fokos emelkedőn akarsz váltani erőlködés közben, akkor az is tökéletes... ha meg nem vagy vele megelégedve, később még mindig cserélhető.. javaslom böngészd a használt portálokat, nemrég jófogáson vettem zsír új(pár száz kmes) ultegra váltószettet 15000 ért, kategória váltással hírdették, de a helyesírásból inkább lopásra tippelnék.

De hát hülye lettem volna nem megvenni egy ultegra-t 15ért... amiben benne volt az ingyenes házhozszállítás...

Am ki tudja, van egy haverom akinek a bőre alatt is pénz ban, ő egyszer egy kona trial bringát adott el 1 gramm zöldért kategória váltás miatt...

2017. ápr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Használtan tényleg vannak jobbak csak a régi 9-10sebbis xt vel és 200ért.


6800-as ultegrát vettél egyébként?

2017. ápr. 26. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!