Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kellys kerékpárt mennyire...

Kellys kerékpárt mennyire érdemes venni?

Figyelt kérdés

Kinéztem a Kellys tnt 10-es biciklit, bementem megnézni egy pesti szaküzletbe, hogy lássam élőben is, ha már kiadok érte számomra viszonylag nagyobb pénzt, de az eladók igen csak leszólták, hogy ár/érték arányban idézem:"silány" és hogy nem is nagyon tartják a boltban és ha csak nem vagyok fanatikus, akkor ne vegyem meg.

Tapasztalt bringásokat kérdeznék, hogy alkalmanként terepre, hosszabb túrákhoz, de leginkább pár kilométeres napi laza utakhoz nem jó? vagy csak úgy kinek mi a véleménye erről a márkáról?



2017. ápr. 30. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha 160 ezer körüli az ára, akkor valóban találni jobb vételt. Kross, Cube gyárt hasonló árban jobb felszereltségű bringákat, de szét kell nézni jó alaposan. Egyébként a célra teljesen megfelel, ebben az árkategóriában nem lehet elvárni csúcs dolgokat.

Viszont én a helyedben biztosan használt bringát vennék, mert ha átlagos a testmagasságod, akkor rengeteg bringa közül válogathatsz akár Deore, SLX, XT felszereltséggel, hidraulikus fékkel, könnyű felnikkel, jobb teleszkóppal.

2017. máj. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában az a baj, hogy ősszedobálnak m8ndenféle alkatrészeket, hogy kihozzák a lehető legolcsóbb felszereltségeket...

Legoptimálisabb az, ha egy azonos típusú váltóhoz azonos váltókar típus van, azonos hajtás többi részével... sajnos ebben az árkategóriában jellemzően feltesznek hátra acerát, előre altust, 3. Féle váltókarral, valami szérián kívüli hajtással... aztán jön a csodálkozás, mikor 50-100km után ugrál a lánc...

Vagy gyűjtenék és vennék olyan bringát amin egy szettből való a teljes hajtás, vagy ha mindenkép olcsó, akkor a legolcsóbb modell, és keresnék hozzá szépen lassan "alighasznállt" jó hajtásrendszert, jófogáson, vaterán, ebayen.

2017. máj. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felszereltségtől, minőségtől, ártól függetlenül a Kellys szlovák márka, már amennyiben ez számít, és a nevével a megtévesztésre alapoz, ezért bármilyen is a bicaj, elvből nem vennék ilyet....
2017. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ebből a logikából kiindulva Sagant se tartod jó kerékpárosnak, csak mert szlovák. Szép dolog a hülyeség...
2017. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kross meg lengyel, ha már itt tartunk...
2017. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!