Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol tudok kerékpárt lefestetni?

Hol tudok kerékpárt lefestetni?

Figyelt kérdés
Otthon már festettünk át "tanyabike"-okat házi jelleggel, de az eredmény koránt sem volt maradandó, még hamarabb koptak, mint előtte. Szeretném lefestetni a kissé leharcolt kerékpáromat, hogy ne nézzen ki olyan elgyötörtnek, ha már újat nem tudok venni, azonban fogalmam sincs hol lehetne. Kerékpáros boltban azt mondták csak szerelést vállalnak, festést nem.

2017. máj. 18. 16:43
 1/6 anonim válasza:
Mondjuk fényezőnél.
2017. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik porfestőnél. Csapágyakra vigyázz, ők nem szoktak.
2017. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy értem a menetekre :)
2017. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 18. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:
A porfestés (szinterezés) valóban jó ötlet. Előtte célszerű fémtisztára lecsiszolni (homokszórás, leégetés, oldószer, smirgli, drótkorong, drótkefe, stb. lehetőségeidhez mérten), mert a régi festék átüt a porfestésen és nem minden szinterező vállalja a tisztítást. A csapágyhelyek, menetek (ahol nem kell festeni) alufóliával védhetőek, de ezt előtte beszéld meg a szakemberrel.
2017. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha a meneteket csavarral véded, én azzal szoktam, olyan porfestővel pedig még nem találkoztam, aki ne tudna szemcseszórással letisztítani fémtisztára, de ez is +pénz... egyébként az árak meg annyira változóak, volt olyan ahol 5000 ért megcsinálták a szemcseszórást és a szinterezést, meg volt olyan hely, ahol 16000ret fizettem.
2017. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!