Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklizéshez ti biciklisnadrá...

Biciklizéshez ti biciklisnadrágot vesztek? Ha igen, milyen márkát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Aki pl. melóba jár bringával, az mindig átveszi v arra vesz fel nadrágot vagy hogy?

Ezekre a feszülősekre gondoltam ami ki van párnázva


2017. máj. 24. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem van biciklisnadrágom, néha ha olyan kedvem van megyek biciklivel dolgozni (10km)de oda sima rövidnadrágban/ melegítőben, de néha farmerban.. miért kérdezed? :) Ha abban akarsz menni akkor menj nyugodtan attól még hogy más nem abban megy.
2017. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én 20km feletti távra ajánlom csak, alatta felesleges, ha jó a nyerged


márka főleg az árra vonatkozik


nekem pl Kross van, mert olyan a bringám :P

de pl Decában is ami kapható teljesen jó

2017. máj. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pár éve direkt olyan nyerget vettem, amelyen hétköznapi nadrágban is fájdalommentes ülök még hosszú távon is, így többet nem kell pelenkás nadrágot fölvennem, se feszülőst, se nem feszülőst...
2017. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alex Fly ***** válasza:
Mindennapi közlekedéshez, rövid távra (20-30 km-ig) sima hétköznapi nadrágban tekerek. Hosszabb távokon, ahol maga a kerékpározás a lényeg, kerékpárosnadrágot húzok. Erre a felhasználásra egy egyszerű dekás gatyám van...
2017. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Krisz85 ***** válasza:

a bringás gatya jól néz ki, kényelmes és sarkall arra hogyha kövér vagy fogyj, mert hüyén néznek ki benne a duci emberek...


amúgy bicycle line termékeit ajánlom, olcsó és jó olasz márka, és jól is néz ki, illetve nem egy kerékpárgyártó saját márkája.

2017. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
decathlonosról mi a vélemény? 3 árkategóriában van. a két olcsóbbat próbáltam, de valahogy fura volt, a nadrág maga passzentos volt de pont a szivacsos ülepe külön életet élt. persze lehet h bringán ez tök máshogy van csak hát pont nem volt a közelbe bringa mikor felpróbáltam... :D
2017. máj. 25. 20:58
 7/8 Alex Fly ***** válasza:

Ez sokban függ az ember anatómiájától.

Az olcsó decathlonos gatyákat nagy valagú emberekre szabták, más gyártók a fokhagymaseggűeket részesítik előnyben. Tulajdonképpen tekerés közben amikor rajta ül az ember, nem igazán tud elmozdulni a betét; ez inkább akkor számít, ha leszáll és netán gyalogol.

2017. máj. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak közleked, akkor sima farmer, vagy jogging, de rendszeresen járok hosszabb túrák, 50-100 km, úgyhogy leginkább betétes gatya. A hosszabb távnál érződik a különbség, a felsőbe meg tök jól lehet pakolni.
2017. máj. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!