Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hány kalóriát égetek el 80...

Hány kalóriát égetek el 80 perc kerékpározással? (többi lent)

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, 61kg. 163cm

Napi kb 80 percet biciklizek. az átlagsebességem 14-17km/h

szinte végig tekerek, kevés lejtő van az útvonalamon és van pár emelkedő is.


A telefonos alkalmazás szerint az elégetett kalória 430kcal körül van


hiteles a telefon számítása?



2017. jún. 1. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem is 100%ig pontos de hozzávetőlegesen helytálló. többet égetnél el ha növelnéd a tempót vagy emelkedősebb utvonalat keresnél, de persze ez is tök jóó. Ha odafigyelsz az evésre, sokat számít ez a 400 akárhány kalória minusz 22f
2017. jún. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából a munkába való utam ez, és nagyon nem tudom variálni az útvonalat. Míg ilyen jó idő van, addig spórolok a buszjeggyel :)

Kis futást tervezek még(napi kb 30 perc), meg valami tornagyakorlatokat, mert kb 2és fél-3 hónap alatt szeretnék leadni egy kis felesleget(jó volna 4-5 kg), vagy formásodni picit :)

Na meg az étrenden is változtatnék, de azt igazából csak annyira szeretném korlátozni, hogy amennyire lehet elhagyom a cukrot, a kenyeret mindenképp, tésztát néha... nem akarok koplalni, de amilyen diétákat olvasok.... háát azokra nekem nincs időm. napi 3szor tudok enni, nem pedig 5-ször 6szor.

2017. jún. 1. 23:24
 3/3 anonim ***** válasza:
szuper, jó ötlet biciklivel menned, én is egyre többször biciklizek munkába 10-10km oda-vissza pedig van aki elvinne kocsival :) A kajában én is kompromisszumokat kötök, jó hogy a cukrot és a kenyeret kerülöd. Én még ajánlom az édesburgonyát. Felkockázva megfőzöm, olyan az íze mint a sütőtöknek (amit én szeretek) és egy kilót megeszek belőle egy nap, az nagyjából el is telít, még csirkét eszek mellette meg hekkhalat, lazacot, zöldségeket és nem vagyok éhes
2017. jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!