Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen cross/trekking kerékpár...

Milyen cross/trekking kerékpárt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
A keretem rá olyan 100.000 körül lenne, én (nem hozzáértőként) egy ctm twister 1.0 2016-ra gondoltam. Mi a véleményetek róla, vagy esetleg tudnátok ajánlani valami mást ebben az árkategóriában? A válaszokat előre is köszönöm!

2017. jún. 2. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
miért pont ilyen biciklit szeretnél? ha nem mész vele terepre, akkor felesleges az első teló, mert sokkal nehezebb mint egy teló nélküli villa. viszont ha terepre is mennél akkor ez a teló csak dísz lenne mert ennyi pénzért nem raknak bele jó minőséget. a 28as kerék tök jó..bár én Trek 3700 Disc-et vettem 145.00ért, azon már hidraulikus tárcsafék volt meg kicsit komolyabb felszereltség, szebb is..az mondjuk xc nem cross trekking, de lehet jó lenne neked.
2017. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nem igen értek a hozzá, a választásom pedig azért erre esett, mert pár éve ilyen biciklíket kölcsönöztünk egy 40km-es úthoz, és jó élmény volt menni velük.
2017. jún. 2. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem, én 150-220 km-ket tekerek azzal a mtb-vel amit írtam neked, de ugye annak vastagabb és kisebb a kereke mint amit te akarsz. Ha azt akarod megvenni akkor jó lesz arra amire használni fogod. de még érdemes használtbicikli hirdetéseket is végignézni, mert olcsóbban is lehet kapni ilyet vagy ugyanennyiért jobbat. Ha kicsit se értesz hozzá nincs valaki aki segíteni tudna a választásban?
2017. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem gepida alboin 200 crs van. Nagyon szuper, akciosan 85 körül van, többiböl tudsz kiegészitőt venni hozza. Bringauton es to melletti murvás uton használom, nekem bevált. Berguszon honlapjan nézz körül, sok croos bringa van. En is néztem ctm-eket, végül a külsö döntött, egy árkategória sok külömbség nincs a hasonlo arkategóriáju bringák közt.

Egyébként gondolom h nem hegyi, erdei hassznalazra kell, vedd meg ami tetszik, megszereted a bringazast, aztan ha másfajtára akatsz valtani jövöre eladod es veszel mast, bringat könnyü eladni. Addig pedig kitapasztalod h neked mi a jo, nen kell egyböl a legdrágább. Bocsi mobilrol irtam.

2017. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!