Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Dugós kormány tükör MTB-n...

Dugós kormány tükör MTB-n tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 3. 11:52
 1/6 szlory ***** válasza:

Terepen? Levered. Városban? Minek a monti? :D


Városban kényelmes motyó, de ott is beakadhatsz vele - ez jobbára a közlekedési stílusodtól és helyzetedtől függ. Amire még gondolj, az az, hogy ahol sok a bringás, ott az autósok is megszokták, hogy akkor veszed észre őket, ha hátrafordulsz/hátranézel. Egy ilyen tükör esetén neked kell erre is figyelned, nem tudják, hogy látsz-e vagy sem, így a reakciójukat is nehezebb helyesen megítélni.


Enni nem kér, ha felteszed, nem kötelező csak azt használni (sőt!).

2017. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem leszel túl széles?

(Én ezért nem mertem még... Így olyan széles a kormányom... :(()


Első! Nem lehet mindig az utakhoz igazítani a bringát. Ha csak egy bringára telik, de sokszor mész árkon-bokron át terepen, akkor hülyeség pl az outi, hiába az jó a városba...

2017. júl. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Végül nem vettem meg a dugós tükröt, mert RockRider 520 vettem, és olyan, hogy ki kellet volna fúrjam a markolat, gumiját, hol fel tegyem, majd esetleg ha vásárolok, hozzá egy másik markolatot akkor.

De lehet kipróbálok egy szarvas tükröt, most nem láttam olyat, de jól fogna valami. Nem nagyon merek forgolódni egyelőre menet közben... még nem szelídítettem meg rendesen :D

2017. júl. 4. 09:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem Cateye van és csak annyit mondhatok: eszméletlen hasznos a tükör. Pont olyan hasznos, mint más járműveken. Nekem évek alatt nem ment tönkre erdőben sem, csak akkor, mikor a fal mellől eldőlt a bringa. Szóval nyilván szép listát össze lehet guberálnii, hogy miért nem kell és miért ne tegye fel a biciglista, de előtte ki is kéne próbálni.
2017. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyu Zoligyerek, vagy bárki más!


Ezek a tükrök fixen rögzítve vannak, vagy a szög, amiben állnak, menet közben is igazíthatók? És egyben ha lecentiz egy agresszív autós mondjuk a tükörnél fogva, akkor hajlik a tükör, vagy már rögtön viszi az egész kormányt magával???


(Egyébként elhiszem, hogy hasznos. Gondolom én is mindig használnám, ha elkezdeném egyszer végre... Mint a bukósisakot, azon is sokat agyaltam, s mióta használom, nemindulok el nélküle.)

2017. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Műanyag gömbcsuklós, a dugó meghúzásától függően mozgatható.
2017. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!