Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Régi MTB kerékpáron cserélni...

Régi MTB kerékpáron cserélni kéne a meghajtást komplett lassan. Kazettás 3x7 sebességes MTB. Mire kell figyeljek, ha megrendelem az alkatrészeket?

Figyelt kérdés

Már szétszedtem, zsíroztam mindenhol, szóval veszek egy levegőt és megcsinálom. Csak még nem jöttem rá hogyan... D

Most minden Shimano rajta, de az kicsit húzós lenne egy közel 25 éves bicajra. Bár Rocky Mountain, de öregecske. SunRace alkatrészekről mit gondoltok? Köszi a segítséget.



2017. júl. 3. 21:52
 1/4 Alex Fly ***** válasza:

SunRace? Nekem az van a trekkingen és teljesen meg vagyok vele elégedve. Konkrétan az M50-es alkatrészcsalád, M90 hajtóművel és M90 Avantgarde hátsó váltóval megfűszerezve (3*8 fokozat).

Azonos árú Shimanohoz képest legalább eggyel magasabb kategória.

2017. júl. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szlory ***** válasza:
Mire kell gondolni komplett meghajtás alatt? Lánc, sor biztos, de lánctányér is? Sorból, láncból megveheted a SunRace-t, majd idővel elkopik az is. Ha lánctányér is elkopott, abból azért nézd meg, hogy bontható-e a hajtóműved, mert a legjobb lépés a megfelelő tányér berendelése lenne.
2017. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:

Komplett hajtás az általam említett setuppal kb. 40000- ből megvolt.

Első- és hátsó váltó, hajtómű, monoblokk, sor, lánc, váltókarok.

2017. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.
2017. júl. 4. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!