Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpár gps-t ajánlato...

Milyen kerékpár gps-t ajánlatok, hosszú ismeretlen útra?

Figyelt kérdés
Olyat, ami nem a leggagyibb de nem is 200ezer forint. Vicc hogy egy használható Garmin navigáció biciklihez sokkal drágább mint egy csomó gps autókhoz. tehát jó ár érték arányút keresnék, de ebben nincs tapasztalatom. Köszönöm a segítséget előre is

2017. júl. 4. 20:52
 1/2 Alex Fly ***** válasza:

A Garmin kerékpáros készülékei szerintem kissé túlárazottak, illetve túlspecializáltak. Az autóba valók pedig nem igazán használhatóak kerékpáron.

Amit ajánlok, az egy jó Garmin túraGPS. Outdoor kivitelű, vagyis bírja a strapát, két ceruzaelem egész napra elég neki és a Föld bármelyik pontjához találsz térképet. Egy Dakota, eTrex, Oregon esetleg egy Csix pár tízezerért beszerezhető és mindent tud, amire az embernek szüksége lehet. És nem utolsósorban az összeset fel lehet szerelni a kormányra...

2017. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek közül fogom kiválasztani valamelyiket. eTrex-ből néztem, van csomó féle, szerintem abból fogom valamelyiket.
2017. júl. 5. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!