Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Cube, Kross, vagy Kellys?...

Cube, Kross, vagy Kellys? [bővebben lent]

Figyelt kérdés

Egy másik topicban feltettem már egy hasonló kérdést, de azért több vélemény is érdekelne.


[link]

[link]

[link]


Teljesen normális körülmények között használnám, hetente pár alkalommal, kisebb távokon. Ha a felszereltséget nézem, akkor egyértelműen a Kellyst választanám, viszont ha a márkát és azt, hogy melyik tetszik a legjobban akkor Cube, ami talán a leggyérebbül van felszerelve.

Mindent összevetve melyiket ajánlanátok?



2017. júl. 15. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
KELLI , a nevet hiába fizeted meg , a váz mindegyike sokat bír . A tartozék számít igazán , a kinézete és matrica harmadrangú , az örök gari a vázra duma . Abból fakadó hibát bizonyítani és érvényesíteni egy kaland lenne ...
2017. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szlory ***** válasza:

Nem másik topicban, hanem pár napja, itt. ;) Most válaszoltam rá neked ott is, de hátha nem nézed majd meg.


Látom, nagyon húzol a Cube felé. Figyu. A kinézetet nem fogod megváltoztatni. Ha az tetszik, tegyél vele próbát. Ha bejön, készülj arra, hogy fog csalódásokat okozni, de olyan, amilyennek szeretnéd. Mint egy jó cipő, amit nagyon szeretsz, de töri a sarkadat. :D


Azon mondjuk sokat nem tudsz javítani (2 trükk van), ezen viszont ha valami majd lerohad, veszel helyére jobbat. Mondjuk nekem túl sötét a színe ahhoz, hogy igazán csajos bringa legyen. A Kellys mindkét színe jobban bejön, főleg ha a stucnit is fehérre cserélnék.


A Kross-t húzd ki nyugodtan, nincs neki hely a szívedben és racionálisan sem.

2017. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!