Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért jó ez nekik?

Miért jó ez nekik?

Figyelt kérdés

Nem értem minek az a kis bmx bicikli mindig állni kell

beverik a lábukat a kormányba nem értem minek mindenkinek az van és lassúak is ..... Egy normális bicikli miért nem jó manapság 16 éves emberkéknek ? pl nekem majdnem ilyen fajta biciklim van más színű stb.. :


[link]


és szerintem ez jobb gyorsabb kényelmesebb jobban lehet vele kanyarodni nem kell fellálni meg bezselézni a hajadat... (az én kornyékemen sok a páwa gyerek az a baj már nem birom) 17/F ja és akkor most minek a bmx szerintem az én fajta bicajom jobb gyorsabb és csak a páwáknak van kis biciklijük most nem az akarom mondani ha nagy akkor jó hanem minek nekik bmx ? az gyerekeknek van 7-10 éveseknek ember... na vanjon miért irjátok le plz :D ja megint 17_/F



2017. júl. 21. 10:48
1 2
 1/17 szlory ***** válasza:
100%

Fijacskám, a páwázókból van eleged - de be is vallod, úgyhogy ezt tisztelem! :D


Segítek. Simán lehet, hogy a környékeden az idegesítő srácok mindegyike díszpinty egy ilyenen. Nyugi, nem ez az egyetlen idiotizmus, ahol nem a bringa eredeti céljára használják a tulajok.


Tudd, hogy a BMX baromira nem a 7-10 éves gyerekek miatt létezik. Matt Hoffman, Dave Mirra és társai. A BMX nem közlekedésre készült, hanem akrobatikus mutatványokra. 20, max 24 colos kerékkel felnőttek (is) versenyeznek, világklasszis szinten.


Na vajon ezért. Remélem segítettem, az iróniát pedig megbocsátod, mert csak fűszernek használtam, nincs bajom veled. Fújd ki magad és sz*rd le az olyna idiótákat, akik divatból csinálják. Ez életstílus vagy versenysport. Nem pedig divat kérdés... ...kéne hogy legyen..

2017. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
A bmx mostanában tényleg elég menő lett. De a bmx az azért van, hogy trükközz vele, nem azért hogy csak úgy bringázzgass vele. Jó, tudom legtöbben nem tudnak vele trükközni, egyszerűen csak menőnek érzik magukat ha van bmx-ük. Na mindegy, nekem mountain bikeom van mert én rendesen mtb zek, de bírom a bmx eseket, mert rohadt jó trükköket tudnak legtöbben. Nézz pár bmx es videót hogy milyen trükkök vannak. És ne ítéld el őket, a legtöbb bmx es nem páwa gyerek. :D
2017. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es és 2-es köszönöm de ők tényleg nem trükközésre használjak csak szimplán azt mondják nekem is hogy miért nem veszek mást csóró cigány vagyok meg ilyenek én mindig elnézem őket és köszi a válaszokat ja és 2 es nem a bmx miatt páwák hanem mert felvágnak vele .
2017. júl. 21. 11:27
 4/17 szlory ***** válasza:

Igeeen? Miért nem veszel mást? Miért nem vesznek ŐK mást? Mert csórók? Ha egy gazdag ficsúr vesz egy sportkocsit, akkor másnap látod 200zal az autópályán. Ha ők vesznek BMX-et, akkor ugye holnap már a félcsőben lesznek vagy legalábbis dobnak egy "handrailt" a lépcsőkorláton? Ha nem? Akkor csórók (mert nem képesek elégetni pártízezret az alázásodra) és hozzá bénák is, mert vettek a trükkgépet, ahol a legnagyobb trükkjük a 360. Mármint hogy 360 fogban meg tudják tekerni a pedált. :D


Nyugi, minden korban megvannak ezek. Hétvarrásos bézbólsapka volt az én időmben. Ha 5varrásosod volt, csóró vagy. Attól, hogy többen vannak és felülnek egy divatnak, mindenki más hülye. Feltételezem a birkák a nyájban is így gondolkodnak mindenki másról. :D Neked más az értékrended. Csóró attól lesz az ember, ha nincs pénze - amire szeretné hogy legyen. Ebből következik, hogy ha csak nincs pénze, nem csóró. Ha nem vesz meg magának olyat, amit más akar de ő nem, szintén nem csóró. De ez már nem kerékpározás topik, hanem életvezetés. Ne hagyd magad szívatni, agyalj frappáns visszaszólásokon - vagy simán tojd le. Arra gyűjtögess, azt vedd, ami Neked kell és fontos.

2017. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Alex Fly ***** válasza:
100%
Azért, mert ez tetszik nekik. És most ismét felkapott lett a BMX. Ez pontosan olyan, mint amikor boldog-boldogtalan MTB-t vett, holott ki sem mozdult vele a városból.
2017. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ő, énis egy alap bicajal kezdtem csak pár év alatt jópár javítás után olyan 8 volt a kerékbe hogy már kiszedni se lehetett, a fék s evolt már jó rajta, azóta vettem egy összteleszkópost, és egyébb dolgok miatt ha heti 3x előveszem xd
2017. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
4 es megpróbálom őket letojni :D de nem akarok beszólni neki mert akkor hivja a szüleit ba.szki 16 évesen xD
2017. júl. 21. 13:25
 8/17 A kérdező kommentje:
6 os én tegnap meg mentem vele tíz kört azóta itt nyomom a gépet azt is régen nyomtam már :D
2017. júl. 21. 13:26
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

35 éves bmx-es vagyok, flatlandezem 20 éve.

Úristen leírni is durva volt :)

2017. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Jajj köszi, hogy eszembejuttattad a 7 varrásos baseball sapkát :D

Ez tuti életem végéig nem jutott volna eszembe ha most nem írod :D

Nekem volt egy vartónő ismerősöm aki hamisította az 5varrásost 7essé ;)

2017. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!