Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért jó ez nekik?

Miért jó ez nekik?

Figyelt kérdés

Nem értem minek az a kis bmx bicikli mindig állni kell

beverik a lábukat a kormányba nem értem minek mindenkinek az van és lassúak is ..... Egy normális bicikli miért nem jó manapság 16 éves emberkéknek ? pl nekem majdnem ilyen fajta biciklim van más színű stb.. :


[link]


és szerintem ez jobb gyorsabb kényelmesebb jobban lehet vele kanyarodni nem kell fellálni meg bezselézni a hajadat... (az én kornyékemen sok a páwa gyerek az a baj már nem birom) 17/F ja és akkor most minek a bmx szerintem az én fajta bicajom jobb gyorsabb és csak a páwáknak van kis biciklijük most nem az akarom mondani ha nagy akkor jó hanem minek nekik bmx ? az gyerekeknek van 7-10 éveseknek ember... na vanjon miért irjátok le plz :D ja megint 17_/F



2017. júl. 21. 10:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Sajnos 1999-ben születtem én nem tudom mi az XD
2017. júl. 21. 15:36
 12/17 anonim ***** válasza:
11. hazudsz, én születtem 99 be xD
2017. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez régen is így volt. Lehet, hogy nem menőzni akart, vagy éppen mélyen belül megvolt ez bennük, hogy úgy sem fognak semmi trükköt mutatni vele :D Mégis megveszik, megpróbálják utánozni akiknek megy ,ha pedig nem akkor csak ülnek rajta és tekernek a többiek mellett. Vagy úgy tesznek, mintha próbálgatnának valami trükköt ,csak sose sikerül xd na jó, én pl. pont ilyen voltam ,de nem szándékosan. tetszett a társaság, szerettem volna megtanulni, de a bmx baromi nehéz "sport" és nem mindenkinek megy. Ettől még nem kéne őket lenézni, mindenki bontogatja a szárnyait ebben a korban, kipróbál sok mindent..
2017. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én nem néztem le őket előző kommentelő . Csak felvágnak vele ennyit mondtam és ha csak tekerik akkor minek az egyik még kanyarodni se tud vele 16 évesen xD
2017. júl. 21. 19:48
 15/17 anonim ***** válasza:

A BMX egy stílus. Manapság kb. a SUV/beton terepjáró kategoriává valt.

Igazából nem arra való,hogy a páwák használják,de megvehetik ahogy anyu az x5-öst.


Jelemző BMX felhasználás a:flatland,vert,dirt,street.cross* Ezek nem a kényelemről és a gyorsaságról szólnak hanem trükkók bemutatásàról. Ahoz pedig a kisbringa ideális.


Nézz BMX-es videókat és akkor láthatod hogy,hogy kellene használni. A többi pedig ne érdekeljen,te nem a többiek vagy.


* A cross BMX pont sebességről és hatalmas ugratásokról szól.

2017. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
65%
16 vagyok BMX-ezek, és egyáltalán nem vagyok páwa, trükközök is vele! Én azt vettem észre hogy kicsit el szálltál magadtól mert EGY évvel vagy csak idősebb érted? Semmivel sem vagy több, mint egy 16 éves! Ahoz meg csak gratulálni tudok hogy az MTB-t meg a BMX-et egymáshoz hasonlítgatod hogy ez azért meg amazért jobb. Két külön kategória! Igen, vannak manapság divat BMX-esek de az lesír róluk és NEM abból hogy páwa kinézete van hanem abból hogy mondod neki hogy mutasson valamit és tartózkodik tőle.
2017. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
16. Ezt nagyon adom 👌
2017. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!