Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Titeket is zavar hogy a sok...

Titeket is zavar hogy a sok koxos naturálnak hazudja magát és benyalja nekik mindenki? A naturálokat meg lenézik miattuk?

Figyelt kérdés

Amúgy nem érdekel hogy néz ki más férfi, leszrom, de az nagyon zavar hogy naturálnak állítják be magukat csak mert nem Mr O. kategóriás kinézetük van hanem csak mensfizik (direkt írtam így). Én 15 éve járok edzeni becsülettel, amit tudok megteszek (csokit-édességet azóta nem ettem például bármilyen hihetetlen is). 7-8 éve tartom azt a fizikumot amit naturálon ki tudtam hozni, több nem nagyon megy, ennyi a genetikám. Akkoriban majd 10 éve ez még izmosnak, "kigyúrtnak" számított, most meg az irodaban van egy ilyen mensfizik gyerek aki televan mint a déli busz és nekem mondják a csajok hogy hát én mit csinálok a terembe 15 éve ha sehogy nem nézek ki a koxos "naturál" gyerek mellett aki 3 év alatt érte el. Meg sokan mondják hogy "ja te edzel, nem látszik annyira" (ruhában), meg azt hiszik hogy 1 éve kezdtem és tanácsokat kezdenek osztogatni mit hogy kéne. Múltkor odajött a terembe egy 20 éves koxos gyerek hogy "azért fejlődgetsz, így tovább, még egy-két év és utolérsz" hát jól leoltottam.

Már teljesen eltolódott az átlagemberek de még a sporolók körében is, hogy mi az elérhető, valóban naturál fizikum. Ami naturálon kihozható az az emberek többségénél már átlag szint, kb 1 év edzésnek képzelik. Azt hiszik hogy 15 év alatt GP versenyző fizikumomnak kéne lennie, hiszen edzettem annyi évet és ezt kérik számon tőlem.


Találkoztatok ti is ezzel?



2017. júl. 20. 11:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit mondom ilyenkor "Akkor érd el te is ha tudod"
2017. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
*gyógyszerek nélkül
2017. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
Nekem CT FLETCHER a kedven NATURÁL testépítőm
2017. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Talán nem kéne vele foglalkozni mit bégetnek a birkák. Ha folyton odafigyelsz a sok hülyeségre amit rádtolnak az emberek, meg fogsz kattani. Most komolyan gondold már végig. Téneg számít bármit is mit mondanak a hülye pitsák az irodában? Majd pont ők fogják megmondani, hogy kéne kinézni, hol kéne tartani. Biztos rengeteg közük van a sporthoz. A könnyen jött fizikum, meg a könnyen jöt eredmény annyit is ér, meg olyan könnyen el is megy. Maradj naturál tesó.
2017. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Ne másoknak akarj megfelelni! Légy büszke a munkádra! Mindig lesznek akik többre viszik az élet valamely területén. Vagy azért, mert csalnak, vagy azért, mert tehetségesebbek, vagy éppen szerencséjük volt. Ha mindig a legjobbakhoz méred magad, nem leszel boldog.
2017. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
12%

Józsi vagyok a kőműves.

Én is gyúrok, de az építkezésen.

Malteros talicskát tolok, téglát pakolok, cementes zsákot emelgetek, betonozok.

75kg alföldi szikár izom, a tűző napon kiszálkásítva.

Azt tudom hogy nálunk is megfordult ilyen sok gyúróspistike.

A fizikai munkát egyik sem bírta, volt amelyiket délután én mentettem fel a munka alól,mert szerencsétlen az egész napi betonozás végén már délután 3 kor az árnyékban ült, szuszogott, mert folyt róla a víz, és csak a rizst tömte magába, mert azt mondta nincs már energiája sem.

Másnap persze nem keleltt jönni dolgoznia.Szóval nem jók ezek a felfújt izmok semmire sem, főleg nem fizikai melóra, mert nem bírják.

2017. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%
#6 bióból 1-es
2017. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%
6. Főjjé csak a hőségben és a fagyban, az ilyenek eddig is jutnak el.
2017. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
Ő csak trollkodik. Feleslegesen reagáltok rá.
2017. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Cortez70 ***** válasza:
80%

Kérdező, így van ahogy írod, csak nem kell ezzel sokat foglalkozni. Neked így jó a forma ahogy vagy, más meg le van tojva.

6-os meg gyenge troll.

2017. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!